Aké autodoplnky by vám nemali chýbať vo vašom aute?

Autodoplnky
5 773

Majitelia automobilov si do svojho auta kupujú to najlepšie vybavenie. Na niektoré autodoplnky ale zabúdajú a berú ich ako samozrejmosť.

Aké autodoplnky by nemali chýbať vo vašom aute?

Gumové rohože do auta

V zime si do auta v drážkach podrážok nanosíme nielen sneh, ale aj posypovú soľ. V prípade, že si v aute necháte textilné autokoberce, po zime ich budete musieť pravdepodobne vyhodiť. Budú natoľko znehodnotené, že sa vám ich neoplatí prať a čistiť.

Odporúčame vám preto teraz na zimu dávať kvalitnejšie gumené rohože. Majú zahnuté okraje a dokážu zadržať tekutiny a tým chránia poťah podlahy v aute. Sú vyrobené presne na mieru značky, typu a modelu auta, takže sa nemusíte báť, že si vyberiete zle.

Ľahko sa udržiavajú a sú dostatočne pevné, aby zvládli niekoľko sezón pravidelného používania.

Gumené vaničky do kufra

Ďalším nevyhnutný autodoplnkom, ktorý by nemal chýbať vo vašom aute, sú gumené vaničky do kufra. Opäť ich odporúčame vyberať tak, ako gumené rohože do auta. Ak pravidelne vozievate v kufri niečo, čo sa môže rozliať, rozsypať počas jazdy, práve tvarované gumené vaničky do kufra to majú možnosť zachytiť a ochrániť tak poťah kufra. Vyvýšený okraj vo výške aspoň 3 cm zabráni pretekaniu na pôvodný interiérový koberec. Je jednoduchšie vyčistiť gumené vane ako interiérový koberec v kufri!

Okrem zachytávania tekutín bránia v pohybu nákladu. Ich vynikajúce protišmykové prvky to len potvrdzujú.

Vône do auta

Okrem vaničky a rohože si kúpte nové vône do auta. Vône striedajte podľa ročného obdobia a podľa nálady. Krásne prevoňaný interiér auta vám zdvihne náladu a v prípade, že niekoho vozíte, aj váš spolujazdec sa bude cítiť príjemne počas celej jazdy vo vašom aute.

Dajte zbohom zatuchnutému interiéru a prevoňajte si interiér auta originálnym autodoplnkom – vôňou do auta.