Aj keď teploty vonku klesajú hlboko pod nulu, mnohí z nás sú už mysľou niekde pri mori, v teple. Nie je na tom nič zlé, keď sa už teraz v zime zaoberáte letnou dovolenku pri mori. Prvé first minute dovolenky ponúkajú výrazné zľavy a nie veľmi bohatý Slovák sa to snaží využiť. Ak vás ale trápi, akú obuv budete nosiť nielen na dovolenke cez leto, ale aj doma po záhrade a vo voľnom čase, ponúkame vám riešenie, ako sa s týmto problémom vysporiadať. Darmo by ste teraz našli letné topánky v miestnych kamenných predajniach. Momentálne ešte stále všetky obchody s obuvou predávajú výhradne len zimné topánky, poprípade prechodné. Voľnejšie dámske tričká, ktoré môžete nosiť aj v zime, aj cez leto, v obchodom nájdete. S obuvou je to však komplikovanejšie.

Širšie topánky, šľapky 

Počas letných mesiacov je pravdepodobné, že vám buď počas cestovania alebo nech robíte akúkoľvek činnosť, môžu opúchať nohy. Odporúčame vám preto nosiť prispôsobivé topánky Rider, ktoré najčastejšie vyrábajú plážovú obuv. Samozrejme, túto značku môžete nosiť aj pri každodenných aktivitách. Dávajte si však pozor, aby ste v gumených šľapkách mali dobrú výplň – mala by byť protišmyková, aby topánky namiesto úžitku nepriniesli skôr starosti. Deťom kupujte zdravotne vyhovujúce topánky. Treba si uvedomiť, že deťom sa formuje noha a je potrebné investovať do zdravotne vyhovujúcej obuvi. Ak to nepodchytíte odmalička, ťažko to v dospelosti dobehnete.

Okrem Rider topánok sa vám


oplatí investovať do topánok Ipanema. Taktiež vyrábajú vzdušnú, príjemnú a kvalitnú obuv pre akékoľvek vekové kategórie.

Aby vám nevznikali počas leta kurie oká a nerobievali sa vám otlaky, odporúčame vám vyskúšať si väčšie čísla topánok. Samozrejme, noha vám v tom nesmie príliš skákať. Mnohým sa však osvedčilo, že keď si kúpili o číslo väčšie šľapky, topánky, chodilo sa im lepšie.


Diskusia - čo si o tom myslíte?

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK