Bytové doplnky a dekorácie, ktoré vám v domácnosti pekne vyniknú

Obraz na stene
5 635

Bytové doplnky a dekorácie patria k neodmysliteľným súčastiam domácnosti. Občas sa nám tie, ktoré máme zunujú a na internete hľadáme inšpirácie, ako si interiér domácnosti oživiť novými zaujímavejšími bytovými doplnkami, či dekoráciami.

Ktoré bytové doplnky a dekorácie vám vyniknú v domácnosti?

Moderné obrazy

Holé steny sa „nenosia“ ani v minimalisticky zariadených interiéroch a preto ak uvažujete o výmene bytových doplnkov a dekorácií, odporúčame vám vymeniť aj obrazy. Staré obrazy nahraďte modernejšími obrazmi, ktoré budú ladiť k ostatnému nábytku.

Pri výbere nových obrazov zohľadňujte nielen motív, použité farby a veľkosť, ale aj štýl. Do minimalistických interiérov sa vám nebudú hodiť abstraktné obrazy. Platiť to bude aj opačne.

V domácnosti vám krásne vyniknú prírodné vzory – les, lúky, kvety. Nezabúdajte, že obrazy treba vyberať vždy podľa miestnosti, kde majú byť umiestnené. Viaceré e-shopy predávajúce kvalitné obrazy majú rozdelené obrazy do kategórií podľa miestností. Nájdete aj obrazy do kuchyne a nájdete aj obrazy do obývačky.

Huňaté kusové koberce

Sú peknými a zároveň štýlovými dekoráciami vhodnými nielen do spálne k posteli, ale aj pod konferenčný stolík v obývačke, či do pracovne. Odporúčame vám kupovať jemné huňaté kusové koberce do všetkých týchto miestností. V spálni oceníte klasický biely, v obývačke púdrový, svetlo sivý, hnedý, či béžový. V pracovni oceníte koberec aj v tmavších farbách.

Huňaté kusové koberce spolu s peknými obrazmi sú dokonalou dvojkou a dokážu zmeniť dizajn akejkoľvek miestnosti k lepšiemu.

Závesy

Aj keď žalúzie sú súčasťou mnohých domácností, viaceré rodiny uprednostňujú moderné dlhé závesy po zem. Majú plniť skôr dekoračnú funkciu, ale dokážu perfektne zatemniť priestor, keď to majitelia vyžadujú.

Odporúčame kúpu dlhých v neutrálnych farebných prevedeniach.

Zdroj obrázku:
Interior Design / Shutterstock.com