Všetci ľudia majú vrásky, čiary a škvrny. Sú bežnou časťou života, s ktorou sa musíme jednoducho zmieriť.

No vedeli ste, že vrásky môžu odhaliť oveľa viac než len váš vek? Rovnako, ako aj farba očí má hlbší význam a hovorí o vašom charaktere, naše vrásky odhaľujú mnohé fascinujúce detaily o našom tele a zdraví.

Tvár sa podľa tvár-mapujúcich expertov priamo napája na zvyšok tela. Cez čiary a znaky na našej pokožke a očiach nám telo vysiela správy a varovania o našom zdraví – a tie môžu byť vážne zarážajúce.

Tento exkluzívny pohľad do mapovania tváre je založený na stáročia starej viere v prirodzenú liečbu a spojenie tela. Bol som vážne prekvapený, keď som uvidel, ako sú spojené čiary medzi mojim obočím s pečeňou a slezinou.

Nemal som ani poňatia, že mi tvár ponúkala taký náhľad do vlastného zdravia. Som rád, že viem, na čo sa mám teraz zamerať a ako použiť tvár ako sprievodcu k tomu, aby som sa cítil a bol v poriadku.

Každá čiara, vráska a škvrna na tvári má svoj špeciálny zmysel. Ste zvedaví, čo sa vám snaží vaša tvár povedať? Pozrite sa nižšie a hľadajte význam za každým znakom!

1. Horizontálne čiary na čele

Tieto horizontálne čiary na čele sú často nazývané „čiarami starostí“. A opodstatnene! Ak ste vlastníkom takýchto čiar, ste pravdepodobne pod veľkým stresom. Sú znakom toho, že potrebujete pauzu a zrelaxovať na dovolenke. Niekedy postačí aj trochu času osamote.


Diskusia - čo si o tom myslíte?

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK