Musela vyhľadať pomoc odborníkov! Herečka Anna Šišková (57) priznala, že jej život nebol vždy prechádzka ružovou záhradou.
Musela sa totiž popasovať s vážnou depresiou. Osud jej totiž postavil do cesty ťažké prekážky, ktoré ju dohnali až k psychiatrovi a užívaniu silných liekov. Zásadný podieľ na tom mali nielen vážne zdravotné problémy, ale aj nešťastie v láske, ktoré ju nesmierne ranilo. Herečka dospela až do takého štádia, že sa bála smrteľnej choroby.

Anna Šišková si prešla v živote zložitým obdobím, ktoré jej na dlhší čas nalomilo duševné zdravie. „Mala som problémy s chrbticou a strašne dlho sa mi to vlieklo a skončilo to tak, že som mala taký pocit menejcennosti, že nemôžem dobre chodiť, že som v bolestiach na javisku, neustále bolesti mi spôsobili depresiu, úzkosť a tak som išla k neurológovi,“ priznala herečka v relácii Silná zostava. Neznesiteľné bolesti ju dokonca dohnali až na operačný stôl. „Nemohla som chodiť, len som ležala, tak som bola z toho veľmi depresívna,“ povedala Novému Času uznávaná umelkyňa, ktorá vtedy musela rok užívať aj veľmi silné lieky na potlačenie úzkosti, ktorá ju prenasledovala dlhú dobu.Diskusia - čo si o tom myslíte?

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK