Stráži si ju ako oko v hlave! Zdá sa, že moderátor Viktor Vincze (27) sa po sobáši s kolegyňou Adelou Vinczeovou (37) stal nielen jej manželom, ale aj osobným právnikom.
V rukách fešného spravodajcu sa tak ocitlo Adelino vyšportované telo, ale aj hŕba jej pracovných zmlúv. Z Vinczeho je totiž vyštudovaný doktor práv a svoju prax vykonáva práve na blondínkiných obchodných kontraktoch. Moderátor má vďaka prehrabávaniu sa v zmluvách dokonalý prehľad o tom koľko, kde a za čo Adela zarobí.

Adela našla vo svojom manželovi Viktorovi nielen spriaznenú dušu, ale aj osobného ochrancu so špecializáciou na obchodné právo. Vinczeovci, ktorí si povedali svoje áno v júni 2017, pred sebou nemajú žiadne tajnosti a to platí aj pri blondínkinom pracovnom diári. Zdá sa, že známa moderátorka si bez manželovho odobrenia netľapne na spoluprácu len tak s hocikým a atrament na jej podpise zaschne len v prípade, ak celý obchodný kontrakt prejde skúmavým okom samotného Vinczeho. „Viktor je vyštudovaný právnik a kontroluje mi všetky zmluvy,“ priznala Adela českému denníku Blesk.

Moderátor Televíznych novín, ktorý sa už takmer dva roky hrdí titulom JUDr., má teda dosť roboty aj mimo kamier, aby svoju polovičku ochránil pred potenciálnymi podvodníkmi. Podľa webovej stránky finstat.sk mala Vinczeovej firma v roku 2016 hrubé tržby 307 180 eur. Nie je vylúčené, že vlani to mohlo byť ešte viac a Viktor tak zrejme strávil nad manželkinými „papiermi“ celé dni i noci. Vďaka tomu, že všetko preklepol, mohol už v zárodku odhaliť čo i len najmenší náznak problému. „Pracujeme vo veľmi korektnom prostredí, ale keď už sa so mnou alebo s Adelou spisuje zmluva, je dobré, keď je v nej všetko poistené,“ vysvetlil Novému Času Viktor.Diskusia - čo si o tom myslíte?

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK