V určitom období sa snažíme prísť na spôsob, ako ušetriť, ale zároveň neobmedziť svoju podnikateľskú činnosť. V dnešnej dobe je všetko drahé. Podnikateľom ale robia vrásky najmä drahé kancelárske priestory, ktoré niektorí ani naplno nevyužívajú, ale platiť ich musia. Ak nechcete platiť za drahé kancelárske priestory, je načase spraviť určité zmeny. Počuli ste už niekedy o registračných sídlach?

Lacné a na prestížnej adrese

Práve registračné sídla, alebo inak povedané virtuálne sídla, sú poskytované na lukratívnych bratislavských adresách. Vy ako podnikateľ sa na nich nemusíte fyzicky nachádzať. Vaša firma bude na tejto adrese evidovaná, ale vy sa v nej nemusíte vôbec nachádzať. Keď ale budete potrebovať niečo prekonzultovať s kolegami, môžete využiť zasadacie priestory. Túto možnosť získate automaticky vtedy, keď si zaplatíte za virtuálne sídlo.

Dôkladne si všetko premyslite

Virtuálne sídla nie sú vôbec drahé, ba práve naopak, mnohým podnikateľom sa zdali až príliš lacné, nakoľko okrem zasadacích priestorov získali k službe aj spravovanie prichádzajúcej korešpondencie. Ak ešte váhate, dôkladne si premyslite, či sa vám oplatí platiť niekoľko stoviek eur za kancelárie, alebo si vyberiete virtuálnu kanceláriu v Bratislave za pár desiatok eur. Za ušetrené peniaze si budete môcť dovoliť zorganizovať teambuilding alebo


dokúpiť náplne do tlačiarne na niekoľko rokov.


Diskusia - čo si o tom myslíte?

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK