Dcéru k oltáru nepovedie! Thomas Markle (73). Otec Meghan (36) si na poslednú chvíľu rozmyslel cestu do Británie na jej svadbu s princom Harrym (33).
Oficiálne sú dôvodom zdravotné problémy, no v skutočnosti je za tým skôr škandál s kšeftami s fotografmi. Thomas Markle vyhlásil, že pred týždňom mal infarkt a stále cíti bolesti na hrudi. Preto berie lieky a do Británie nepoletí. Vzápätí po tomto vyhlásení ho však videli kupovať si v rýchlom občerstvení hamburgery a milkshake. Preto je pravdepodobnejšie, že nechce verejne zahanbovať kráľovskú rodinu.

Pred pár dňami sa totiž prevalilo, že za sumu okolo 100 000 eur sa dohodol s paparazzom, ktorému hovoril, kde a kedy bude a ten ho potom fotil v rôznych situáciách – pri donáške kvetov Meghaninej mame či pri pozeraní článkov o dcére v internetovej kaviarni. Teraz Thomas argumentuje tým, že v minulosti ho odfotili v nelichotivých situáciách a dohodou s fotografom tomu chcel zabrániť. Peniaze vraj neboli motiváciou.

Nech je to, ako chce, Meghan si podľa zdrojov z okolia Harryho veľmi želá prítomnosť otca na svadbe. Snažia sa ho presvedčiť, aby si to rozmyslel. Harry to tiež nesie veľmi ťažko. Podľa neho spôsobuje problémy on a to, že verejnosť sleduje jeho život. Meghanini blízki však nie sú na takú pozornosť zvyknutí a on ich nevie ochrániť.



Diskusia - čo si o tom myslíte?

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK