Obrovskú hrôzu si prežila Iveta (42), ktorú mal zbitú predhodiť levovi jej vlastný manžel. Tým je Lehel Horváth (54), ktorý pred časom svedčil proti svojim kumpánom z dunajskostredského podsvetia.
Po tom, čo sa jeho manželky lev nedotkol, ju mal vyhodiť pri kríži uprostred obce Kútniky, kde býva jej mama. Dobitú ženu strážila v nemocnici polícia, jej manžela a jeho syna z predchádzajúceho manželstva obvinili!

Lehel Horváth, alias Hrobár, z Dunajskej Stredy je dobre známy v mafiánskych kruhoch, svedčil totiž proti svojim kumpánom. Obete zakopávali na jeho rozsiahlom pozemku, kde sa v nedeľu odohrala hrôzostrašná rodinná dráma. Bývalý boss mal podľa polície takmer na smrť dobiť manželku Ivetu. Potom ju mali vyhodiť v jej rodnej obci Kútniky pri kríži, neďaleko domu jej mamy Alžbety.

„Polícia v Dunajskej Strede zadržala v pondelok ráno 54-ročného muža a jeho 22-ročného syna. Obaja muži boli obvinení zo zločinu ublíženia na zdraví a prečinu nebezpečného vyhrážania, ktorého sa dopustili na 42-ročnej žene,“ uviedla policajná hovorkyňa Martina Kredatusová. „Spôsobili jej ťažké zranenia, s ktorými bola prevezená do nemocnice. Tu ju polícia od zistenia skutku strážila,“ dodala Kredatusová s tým, že vyšetrovateľ mužom vzniesol obvinenie zo zločinu ublíženia na zdraví a prečinu nebezpečného vyhrážania. Počas domovej prehliadky boli obidvaja obvinení zadržaní a umiestnení do cely policajného zaistenia. „Vyšetrovateľ spracoval podnet na ich väzobné stíhanie, ktorý prokurátor už akceptoval,“ uzavrela hovorkyňa.Diskusia - čo si o tom myslíte?

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK