Prijmite sa taká, aká ste

Síce žijeme v hektickej dobe, ale mnoho technických vymožeností nám uľahčuje život. Stále sme však s niečím nespokojní, hľadáme riešenie, ale častokrát sa opäť vrátime k zaužívaným činnostiam, s ktorými nie sme spokojní.

Vážte si svoje telo

Načastejšie sa nevieme stotožniť s tým, ako vyzeráme. Vadia nám široké boky, ovísajúce brucho, krátke kučeravé vlasy, pehy, ale aj malé prsia. Je to však naša súčasť, s ktorou sa musíme naučiť žiť,  pretože plastické operácie, aj keď pomôžu docieliť požadovaný efekt, sú len operácie – zásah do tela. To, ako vyzeráme, nie je len otázkou genetiky. Je to predovšetkým o tom, ako sa vieme so svojimi nedostatkami stotožniť. O tom, ako ich dokážeme prijať a o tom, ako chceme pre svoje telo niečo urobiť. Napríklad ak chcete svoje zažltnuté zuby vybieliť, nemusíte zrovna bežať k dentálnemu hygienikovi. Stačí si len nájsť lepšie bieliace pásiky, ktoré vám pomôžu docieliť to, po čom túžite.

Vzdelávajte sa

To, aké bieliace pásiky si vyberiete, bude závisieť od toho, ako dobre ste informovaný o tom, ktoré


bieliace pásiky sú účinnejšie, a ktoré nie. Ak ste ešte nikdy predtým žiadne nepoužívali, prečítajte si fóra, poprípade zistite od svojich príbuzných, či nejaké bieliace pásiky už používali. Všetko je len o informovanosti. Pýtajte sa, pretože keby sa nebudete, nebudete vedieť nájsť riešenie.


Diskusia - čo si o tom myslíte?

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK