Štýlové doplnky pre najnovšie iPhony

Obal na iPhone
5 659

Máte iPhone a potrebovali by ste nové doplnky? Poradíme vám pár tipov na štýlové iPhone doplnky. Jedná sa predovšetkým o doplnky, ktoré reálne aj budete využívať.

Nabíjačka na iPhone

Ak pravidelne cestujete a trávite veľa času v aute, určite si veľmi dobre uvedomujete, že bez nabíjačky na iPhone by ste si nemohli dovoliť cestovať. Do auta vám odporúčame kúpiť univerzálny držiak, ktorý vám umožní bezdrôtovo nabíjať váš dobrý iPhone aj na cestách. Nestane sa vám tak, že sa vám na ceste vybije váš mobil a nebudete tak môcť volať, ani písať sms.

Tieto držiaky sa pripájajú do ventilácie a sú to jednoznačne najlepšie nabíjačky. Najspoľahlivejšia nabíjačka na iPhone do auta je súčasťou povinnej výbavy každého, kto má doma iPhone. Ak máte iPhone a nemáte takúto nabíjačku, čím skôr si ju zaobstarajte.

Ak ale okrem cestovnej nabíjačky potrebujete klasickú na doma, vyberajte si nabíjačku, ktorej kábel je najodolnejší a má podporu rýchleho nabíjania, čo v dnešnej dobe jednoznačne oceníte. O luxusnom vzhľade novej nabíjačky na iPhone ani hovoriť nemusíme.

Obaly na iPhone

Aj vám sa pravidelne stáva, že vám váš mobil padne na zem? Neopatrné zaobchádzanie s iPhonom a inými značkami môže byť pre mobily veľmi zlé a práve preto vám odporúčame kúpiť si luxusné obaly na iPhone. Úlohou obalu je chrániť ho pred pádmi, nečistotami, prachom a tekutinami. Odporúčame vám vyberať si dobrý obal, ktorý je zároveň aj externou nabíjačkou, ktorá pomáha predĺžiť životnosť batérie.

Mať štýlový obal a externú batériu dva v jednom? Určite sa vám takáto možnosť bude páčiť. Veď aby nie, keď obal, ktorý budete mať na telefóne, vám bude telefón zároveň aj nabíjať!

Vyberajte si štýlové doplnky, ktorých životnosť bude vysoká. Kupovať lacné nekvalitné doplnky k tak kvalitným telefónom značky Apple by nebolo práve najlepšie. Výkonné telefóny si zaslúžia štýlové doplnky.