Tipy pre ženy, ktoré sa chcú cítiť dobre a chcú byť atraktívnejšie

Žena
5 572

Takmer všetky ženy vo vašom okolí nie sú spokojné s tým, ako vyzerajú. Práve ženy riešia to, ako vyzerajú. Chcú vyzerať aj s pribúdajúcimi rokmi atraktívne. Nemôžeme im to uprieť, majú to v génoch.

Ak ale nie ste dlhodobo spokojná so svojim vzhľadom a chceli by ste na sebe popracovať, máme  pre vás zaujímavé tipy, ako vyzerať atraktívnejšie a cítiť sa dobre.

Zamerajte sa na vlasy

Vypadávanie vlasov je podmienené životosprávou, ale aj prípravkami, ktoré používate. Ak sa chcete cítiť lepšie a hlavne chcete byť atraktívnejšia, zamerajte sa na vlasy. Ak chcete zabrániť znehodnocovaniu vlasov, odporúčame správny spôsob česania. Aj nevhodný spôsob česania vlasov môže vlasom uškodiť.

Chodievajte si aspoň dvakrát ročne ku kaderníčke podstrihnúť končeky vlasov. Rozštiepené končeky vlasov nielenže nevyzerajú dobre, ale navyše škodia aj celému vlasu. Správna starostlivosť, ako používanie kvalitných šampónov, kondicionérov a masiek na vlasy sú základ. Ak ale máte problém s vypadávaním vlasov, objednávajte si prípravok na rast vlasov.

Prevetrajte šatník

Ak sa chcete cítiť dobre a atraktívnejšie, okrem vlasov sa skúste zamerať aj na váš štýl obliekania. Možno práve to, čo nosíte, vašej postave nesekne a to môže byť príčinou toho, že sa necítite sama so sebou spokojná. Prevetrajte šatník a oblečenie, ktoré vašej postave nesekne, alebo patrí do kategórie oblečenia „ešte do neho schudnem“ , podarujte sestre, kamarátke, či skúste predať na internetových bazároch.

Šaty robia človeka a v tomto prípade to platí niekoľkonásobne. Skúste si nechať poradiť od kamarátky, či od módnej poradkyne a uvidíte, že sa budete cítiť atraktívnejšie a sebavedomejšie.

Jemný make-up

Ak ste sa doposiaľ výrazne líčili, skúste jednoduchý, jemný make-up. Jemný nude make-up zvýrazní jemné črty tváre a ak ho doplníte o pekný odtieň rúžu, budete sa cítiť atraktívnejšie, než kedykoľvek predtým. Nezabúdajte, že výrazné líčenie očí môže ublížiť aj vašim očiam. Mnohé ženy sa trápia s podráždenými očami, ktoré ich pri odličovaní neznesiteľne pália. Ak chcete popracovať na zlepšení zraku, okrem ochrany pred UV žiarením by ste mali oči chrániť pred nekvalitnými kozmetickými výrobkami.

Jemný nude make-up pristane každej žene.

Zdroj obrázku:
kiuikson / Shutterstock.com