Unikátny spôsob ako bez následkov prepojiť svoje bývanie s prírodou

Montovaný dom
5 560

Náš život je vzácny, ale pominuteľný, preto chceme, aby bolo v ňom čo najviac príjemných chvíľ. A ak žijete v dome, ktorého steny samé od seba vyžarujú teplo a harmóniu, vaše dni sa určite veľmi rýchlo naplnia radosťou a pokojom.

Napriek priemyselnej ére s mnohými novými stavebnými materiálmi sa drevo nevzdáva svojej pozície. Originálne drevostavby sa stávajú čoraz obľúbenejšími, pretože ľudia chcú žiť v prírodnom, jedinečnom a útulnom prostredí. A veľmi rýchlo môžete medzi spokojných majiteľov montovanej drevostavby patriť aj vy.

Pred prijatím konečného rozhodnutia v prospech tohto konkrétneho materiálu sa však musíte pozrieť a zamyslieť nad niekoľkými detailmi. Pozitívnych faktorov, ktoré hovoria v prospech takéhoto riešenia je však veľmi veľa.

Ekologicky čistá a ultranízko-energetická stavba

Návrat k prírodným materiálom dáva nášmu životu iný zmysel. A platí to aj v prípade výstavby domov, ktoré našej prírode rozumejú a čo najmenej jej škodia. Ešte lepšie, ak nám znižujú náklady na bývanie.

Výberom montovaných domov sa o tom môžete veľmi rýchlo presvedčiť aj v praxi. Stavba domu prebieha veľmi rýchlo a bez dopadov na životné prostredie. Žiadne ťažké lepidlá a uvoľňovanie formaldehydu nehrozí.

Optimálna klíma a pohodlie

V drevodome sa nemusíte báť nepríjemných nálad, stresov, únavy, opuchnutých očí, nosa a sliznice. Drevo sa stará o správnu koncentráciu negatívnych iónov, vďaka ktorým sa v dome cítime oveľa lepšie.

Negatívne ióny vo vzduchu sa nazývajú „vitamíny“. Lekárske štúdie dokázali, že vzduch obsahujúci viac takýchto iónov môže zvýšiť imunitu tela i fyzické a duševné zdravie, čo je pre vás určite mimoriadne dobrá správa. Rovnako ako pravidelné vetranie, rastliny a kvety, čistia vzduch od zápachu, formaldehydu a smogu.

Použité certifikované stavebné materiály zaisťujú ultranízko-energetickú náročnosť stavby, čo oceníte najmä v budúcnosti. Rovnako ako rýchlosť prevedenia celej realizácie stavby, s ktorou bude určite nadmieru spokojný každý jeden člen vašej rodiny. Stačí sa len presvedčiť, zmeniť svoju budúcnosť a prepojiť vlastné bývanie s prírodou bez negatívnych dopadov.