Fluorid je neurotoxín, ktorý je nebezpečný pre zdravie. Nanešťastie je používaný vo veľkom množstve dentálnych produktov. Existuje však veľa iných možností.

Tu je päť najlepších náhrad, ktoré sa dajú použiť.

Kokosový olej

Môžete používať kokosový olej ako zubnú pastu. Kokosový olej má antibakteriálne účinky a je oveľa bezpečnejší ako látky obsiahnuté v zubných pastách s fluoridom. Kokosový olej zastavuje rast bektérií v ústnej dutine.

Ionizovaný olivový olej

Tento typ ionizovaného oleja je vyrobený procesom, ktorý sa nazýva ionizácia. Ionizovaný olej sa používa pri dentálnej ionizačnej terapii. Táto terapia je viac účinná ako niektoré dentálne metódy. Skúste produkt ako je O2 Zap skombinovaný s bezfluoridovou pastou pre dentálne zdravie.

Olej z oregána

Olej z oregána môže byť nápomocný, ak máte nejaké dentálne problémy. Môže pomôcť pri bolestiach zubov, vriedkoch a rankách. Keď používate olej z oregána ako váš denný prostriedok je dobré ho občas vymeniť s olivovým olejom. Môžete ho používať aj ako ústnu vodu

Myrha

Myrha môže byť nájdená v niektorých bezflôridových pastách a môže bojovať s dychavčivosťou. Efektívne bojuje s ústnymi chorobami.

Neem

Neem je vynikajúca pri oplachovaní ústnej dutiny a odstraňuje plak. Je veľmi nápomocná pri rôznych chorobách. Ak si ju chcete zadovážiť, pozerajte sa na trhoch po bezfluoridových pastách s jej prídavkom.


Diskusia - čo si o tom myslíte?

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK