Prajú mu vianočný zázrak! Mladý policajt Roderik K. (41) chcel pomôcť, auto ho zmietlo z cesty.
Keď v sobotu podvečer odstavil svoje auto na krajnici diaľnice D1, v snahe pomôcť druhému vodičovi Mariánovi P. († 66), narazila do nich dodávka a zmietla ich aj s autami do priekopy. Vodič prvého vozidla náraz neprežil, Roderika K. (41) odviezol vrtuľník s ťažkými zraneniami do nemocnice. Na sociálnych sieťach mu prajú skoré uzdravenie stovky ľudí.

V predvianočnú sobotu došlo asi o 15.20 hod. na 20. kilometri diaľnice D1 z Bratislavy do Trnavy, pri zjazde do Senca k zrážke troch vozidiel. Podľa našich informácií na ceste z doposiaľ nezistených príčin najprv zastavilo osobné auto Opel Astra (EČV Nemecka), ktoré šoféroval nemecký občan, právnik Marián P. († 66) z Prešova. Krátko nato pred ním zastavil vodič Škody Octavie (EČV BA), policajný dôstojník Roderik K. (41) z Bratislavy, v snahe pomôcť mu.

Vo chvíli, keď stáli obaja vodiči pred odstaveným oplom, narazila do škodovky dodávka (EČV GA) idúca v rovnakom smere. Tú šoféroval Július D. (42) z obce v okrese Nitra a obidve stojace autá odhodila do priekopy.Diskusia - čo si o tom myslíte?

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOK