Potešte partnerku originálnymi darčekmi

Rande
559

Narodeniny, meniny, či výročie – toto sú príležitosti, ktoré si vyžadujú špeciálne darčeky. Ak má vaša partnerka v blízkej dobe sviatok, alebo máte výročie, ponúkame vám pár dobrých tipov na originálne darčeky.

Kvetinové boxy

Klasické kytice vám neprídu príliš atraktívne? Potešte partnerku nádhernými kvetinovými boxami. Kvety v nich vydržia podstatne dlhšie ako keď si dáte vyrobiť kyticu v kvetinárstve.

Sú pekným darčekom a mnohé ženy ich využívajú aj ako dekoráciu trebárs v spálni, či v obývačke.

Potešte partnerku nádherným kvetinovým boxom.

Medvedík z ruží

Ak má vaša partnerka rada ruže, čo keby ste jej namiesto klasickej kytice ruží kúpili medvedíka z ruží? Originálny, netradičný darček, ktorý zaručene vyčarí úsmev na tvári každej žene. Ženy chcú, aby muži vymysleli niečo kreatívne, niečo originálne a tým medvedík z ruží rozhodne je.

Saténové nočné košieľky a luxusné pyžamo

Kúpiť spodné prádlo, ako nohavičky, či podprsenku je pre mužov náročné. Môžete však svojej partnerke kúpiť saténové nočné košieľky, či saténové luxusné pyžamo. Ideálne, ak si dáte vyrobiť personalizovanú košieľku, či pyžamo. Saténové luxusné košieľky a pyžamo sú ideálnym darčekom na každú príležitosť. Navyše ak sa bude jednať o luxusnú svetoznámu, či celoslovensky známu značku, vaša žena bude maximálne spokojná s výberom darčeka.

Iné originálne darčeky

Ak chcete svoju partnerku potešiť originálnymi darčekmi, okrem vyššie spomínaných tipov na darčeky odporúčame kúpiť vstupenky do wellness centra, na masáž, na kozmetiku, alebo môžete zainvestovať do luxusnej bio kozmetiky, ktorá je známa nielen u nás, ale aj vo svete. Ideálne, ak by predávali výhodné balenie viacerých produktov konkrétnej značky.

Ak má vaša milovaná rada sladkosti, skúste jej k luxusnému vínu a kytici kúpiť aj chutnú zdravú bio čokoládu kvalitnej značky.

Zdroj obrázku:
BlueSkyImage / Shutterstock.com