Pripravte svoju záhradu a terasu na budúcoročné leto

Vybavenie záhrady
5 784

Aj keď momentálne žijú naše domácnosti skôr prípravami na Vianoce, niektoré rodiny už teraz myslia na budúcoročné leto. Premýšľajú nad tým, ako si skrášlia záhradu a terasu, aby na nich mohli tráviť príjemné letné chvíle so svojimi príbuznými a blízkou rodinou.

Pripravte svoju záhradu a terasu na budúcoročné leto. Čím by ste mali začať?

Výrobou novej drevenej lavice

Ak máte okrem úžitkovej záhrady aj okrasnú záhradu, dajte si vyrobiť novú drevenú masívnu záhradnú lavicu. Krásne vynikne aj pod altánkom, ale môžete si ju dovoliť aj na otvorenom priestranstve, na záhrade. Nová drevená lavica vám poskytne pohodlie počas letných dní. Stačí dať na ňu bavlnené podsedáky a máte dokonalé miesto na letné leňošenie.

Ak si ale drevené lavice plánujete umiestniť na záhradu, na trávnik, nezabúdajte na spevnenie plochy, kde bude umiestnená drevená lavica.

Pri umiestňovaní obrázkových detských bazénov na záhrady ale na spevnenie plochy pod bazénom zabudnite. Umiestnite ho na trávnik, mimo betónových plôch na záhrade.

Bazény

Detské bazény budú pre dospelých zbytočné. Kúpte preto aj sebe pekný bazén na záhradu a doprajte si osvieženie aj na vlastnej záhrade. Niet nad to, keď budete môcť ujsť pred letnými horúčavami do bazéna a budete si môcť vychutnávať aj chladený (nealko) nápoj.

Z ponuky bazénov odporúčame bazény Bestway s doplnkami. Sú pevné, trváce, dostatočne veľké a nenáročné na údržbu. Práve toto by totiž malo rozhodovať pri výbere bazénov.

V obchode, kde si budete vyberať nové bazény, by mali byť v ponuke okrem nafukovacích bazénov a bazénov s konštrukciou k dispozícii aj príslušenstvo k bazénom.

Pripravte svoju záhradu a terasu na budúcoročné leto. Okrem drevených záhradných lavíc a bazénov, či už pre deti, alebo dospelých, vymeňte terasovú dlažbu za kvalitnejšiu protišmykovú, investujte do slnečných plachiet, markíz, či pergol.