Prenosné párty stany: aké benefity prinášajú?

811

Potrebujete stan, ktorý použijete na vonkajšie preteky, prípadne na grilovačku? V tom prípade sú skvelým riešením prenosné párty stany, ktoré prinášajú celé spektrum benefitov. O tom si povieme viac práve v tomto článku.

Mať pri sebe stan, ktorý je maximálne odolný voči dažďu, slnku alebo vetru, to je skutočná výhra! Spĺňa to na maximum nožnicový stan, ktorý si môžete zaobstarať aj vy. Existujú viaceré rozmery stanov, napríklad rozmery 2×2 m, 3×2 m, 3×3 m alebo 6×3 m. Vybrať si môžete aj nožnicové stany, ktoré majú strešné a bočné plachty v modrej, červenej, žltej, bielej alebo čiernej farbe. Farby sú veľmi pestré a dokážu zaujať už na prvý pohľad. Okrem iného, potlačiť si ich môžete aj vlastným dizajnom.

Vysoká odolnosť

Medzi hlavné benefity prenosných párty a nožnicových stanov patrí ich odolnosť. Zobrať si ich so sebou môžete aj v prípade nepriaznivých podmienok, keď bude pršať, bude veterné počasie, prípadne bude svietiť silné slnko. Promo stánky sa totiž vyrábajú z vysoko kvalitných materiálov, ktoré sú maximálne odolné. Najčastejšie je konštrukcia stanu vyrobená z hliníkových anodizovaných 6 – hranných profilov. Priemer nohy je 40 mm, čo zabezpečí maximálnu pevnosť stanu. Okrem iného, strecha je nepremokavá a bez akýchkoľvek problémov budete môcť stan použiť aj keď bude vonku upršané počasie.

Finančne výhodné riešenie

Stany si so sebou môžete zobrať na akúkoľvek akciu, kde ich rozhodne plnohodnotne využijete. Za najviac výhodný stan z finančného hľadiska sa považuje oceľový stan, ktorého cena začína už na 100 €. Nevýhodou takéhoto stanu je vyššia váha a väčšie riziko vzniku korózie. Veľmi výhodné sú aj hliníkové stany, ktoré majú vysokú veternú odolnosť a výhodou je aj ich váha. Okrem iného, takýto stan sa bez akýchkoľvek problémov vojde aj do osobného auta.