Tieto druhy šperkov sú skutočne nadčasové a zrejme nikdy nevyjdú z módy

Zdroj obrázku: 1jewelry / Shutterstock.com
651

Len ťažko by ste hľadali ženu, ktorá nemá doma absolútne žiadne šperky. Veď šperky sú ideálnym spôsobom, ako akýkoľvek outfit posunúť na novú úroveň. Ak sú teda dobre zvolené. Aj keď módne trendy sa nevyhýbajú ani šperkom, existujú kúsky, ktoré sú populárne už roky a ešte ďalšie roky populárne budú. Ktoré sú to?

Diamantový prívesok ozdobí každý dekolt

Začneme retiazkou s diamantovým príveskom. To je priam dokonalá ozdoba každého dekoltu. Potrebné je len dobre zvoliť dĺžku retiazky, aby čo najviac kopírovala výstrih vašich šiat, či topu. Zrejme najuniverzálnejšia dĺžka je 42 cm. Takáto retiazka spolu s príveskom sadne väčšine výstrihov.

Dostupnejšou alternatívou k diamantový príveskom sú prívesky Oliver Weber s obľúbenými krištáľmi Swarovski. Tieto krištále určite dobre poznáte a určite viete, že vďaka ich kráse sa za ne nebudete musieť hanbiť.

Náušnice a prstene v prevedeniach, s ktorými zabodujete vždy

Prejdime k náušniciam. Áno, opäť môžete siahnuť po pekných náušniciach Oliver Weber, ale na mysli sme mali nestarnúce perlové náušnice. Sú klasikou, ale nestratia sa ani v modernom svete. A keď si nimi ozdobíte tvár, nestratíte sa ani vy, pretože zaručene zaujmete kdekoľvek prídete.

Perlové náušnice vyzerajú skvelo bez ohľadu na to, či ide o visiace kúsky, alebo napichovačky. A keď už spomíname napichovačky, nedá nám nespomenúť ich diamantové prevedenie. To je asi najuniverzálnejší druh náušníc a vo vašej šperkovnici by rozhodne nemali chýbať.

A čo prstene? Ak ste vydatá, pravdepodobne máte minimálne zásnubný prsteň a obrúčku, prípadne ak aj máte deti, tak možno vás váš partner obdaroval nejakým prsteňom po pôrode, ale nikdy nezaškodí si tieto prstene doplniť nejakým pekným kúskom s výrazným drahokamom. Alebo povedať partnerovi, aby sa o to postaral.