Podnikáte? Zabezpečte svojim zamestnancom zdravé a chutné raňajky

Zdroj obrázku: Ground Picture / Shutterstock.com
718

Každý podnikateľský subjekt si veľmi dobre uvedomuje, že ak chce, aby boli zamestnanci vo firme spokojní, potrebujú byť nielen dobre finančne ohodnotení, ale potrebujú mať aj dobré podmienky na prácu.

Vplyv na výkonnosť, produktivitu zamestnancov majú nielen pracovné podmienky, ale aj strava. Ako zamestnávateľ zabezpečujete zamestnancom obedy, či večere. Čo tak zamestnancom zabezpečiť aj zdravé a chutné raňajky?

Zdravé raňajky do práce

Spoločné raňajky zamestnanci milujú, tak prečo nezabezpečiť tým svojim zdravé raňajky do práce? Zamestnancom každý deň zabezpečíte zdravé raňajkové mini boxy, v ktorých nájdu chutné obložené chlebíčky, croissanty, čerstvé pagáče, sladké pečivo, či ovocie. Súčasťou raňajkových boxov môžu byť aj pravé ovocné šťavy.

Raňajkové boxy si máte možnosť vyskladať podľa chuti. Samozrejme je možné obmieňať jednotlivé dni obsah týchto boxov. Takéto raňajky a ešte k tomu chutnú kávu z kávovaru si budú vaši zamestnanci pochvaľovať.

Ovocie z lokálnych fariem

Súčasťou týchto raňajkových boxov je aj ovocie. Jedná sa o ovocie, ktoré je z lokálnych fariem. Máte tak istotu, že ovocie v raňajkových boxoch je zdravé, chutné a najmä slovenské.

Ovocie obsahuje množstvo vitamínov, najmä vitamín C, ktorý je v tomto období viac než dôležitý na podporu imunity. Pravidelná konzumácia ovocia podporí imunitný systém, dodá energiu a dostatočne zasýti. Vitamíny pre zamestnancov v podobe ovocných štiav a lokálneho ovocia sú dobrou investíciou.

Dovoz takýchto raňajkových boxov môžete zabezpečiť aj zamestnancom na home office.

Ovocné debničky pre malé, stredné a veľké firmy

V závislosti od veľkosti firmy môžete objednávať do firmy aj ovocné debničky, do ktorých vám môžu doplniť aj chutnú domácu zeleninu. Teraz by v ovocných debničkách malo dominovať naše lokálne ovocie – jablká, hrušky, či slivky.