Chcete byť tá najkrajšia nevesta? Vyberte si vhodné náušnice

Náušnice na neveste
5 527

So svadbami sa za posledné mesiace doslova roztrhlo vrece. Niet sa čomu diviť, mnohým sa počas minulého roka a ani v prvej tretine 2021 nepodarilo zorganizovať svoj veľký deň tak, aby naplnili svoje predstavy o ideálnej svadbe a zároveň aj všetky opatrenia súvisiace s pandémiou.

Netrpezlivo čakáte, či sa vám konečne podarí zorganizovať svadbu?

Akonáhle sa opatrenia uvoľnili, všetci to chceli mať rýchlo za sebou, aby náhodou nedošlo k zhoršeniu situácie a k opätovnému obmedzovaniu hromadných podujatí vrátane svadieb. Tí, na ktorých nevyšiel vhodný termín a opäť sa s obavou pozerajú na rastúce čísla nakazených a hospitalizovaných, si už možno ani nepamätajú, aké to bolo, keď v zlatníctve obzerali krásne zásnubné prstene s diamantom.

Pevne však veríme, že ak vás váš veľký deň ešte len čaká, nič ho už neprekazí. Zatiaľ však môžete aspoň dolaďovať detaily. Ak už máte svadobné šaty rezervované, čo takto si premyslieť zvyšok svojho svadobného „looku“ a porozmýšľať nad tým, čo ešte treba k tomu, aby ste bola tou najkrajšou nevestou pod slnkom?

To, že sú náušnice samé o sebe naozaj krásne, ešte neznamená, že sa vám dokonale hodia

Čo takto siahnuť po tej najkrajšej ozdobe tváre každej ženy a k spomínanému zásnubnému prsteňu s diamantom si dokúpiť aj nádherné diamantové náušnice? Partneri budú radi, že tento šperk už nemusia vyberať samostatne (ak ich tým nepoveríte) a vy si tak budete môcť vybrať náušnice, ktoré sa vám budú najviac páčiť.

Chcete však mať istotu, že náušnice skutočne podtrhnú krásu vašej tváre? Potom treba vyberať podľa toho, akého tvaru je vaša tvár. Vo všeobecnosti platí, že náušnice by mali byť akýmsi protipólom k tvári.

Ak máte dlhú a úzku tvár, rozhodne nekupujte dlhé visiace náušnice, ešte viac by vám tvár predĺžili. A to až do nie práve vhodnej miery. Siahnite skôr po kruhových, či oválnych náušniciach, prípadne po „napichovačkách“ v tvare guľky, či bodky. Takéto náušnice vám totižto opticky rozšíria línie tváre a mierne ju zaoblia.

Naopak, ak máte skôr guľatú tvár, takéto náušnice by ešte viac zvýraznili to, že pôsobíte, akoby ste mala bucľaté líčka. Preto sú v tomto prípade vhodnejšie skôr užšie a dlhšie náušnice, ktoré vašu tvár opticky predĺžia a aj zúžia.

Zdroj obrázku: Nina Buday / Shutterstock.com