Pohodlné pánske oblečenie, ktoré má svoje miesto v pánskych šatníkoch

Pánske oblečenie
5 686

Sledovať módne trendy nie je po vôli takmer žiadnemu mužovi. Muži si potrpia na kvalite a uprednostňujú ju pred kvantitou.

Ktoré pohodlné pánske oblečenie by malo mať svoje miesto v pánskych šatníkoch?

Pánske tričká s krátkymi rukávmi

Bavlnené pánske tričká s krátkymi rukávmi by nemali chýbať v šatníku žiadneho muža. Bavlna je maximálne pohodlná a môže sa nosiť v každom ročnom období. Kým v zime tieto tričká muži nosia najčastejšie pod pánskymi mikinami, v lete a počas teplej jari sú vrchnou vrstvou práve tieto tričká.

V šatníku by nemali chýbať vzorované pánske tričká s krátkymi rukávmi. Vždy ale vyberajte také vzory, ktoré sa vám ľahko kombinujú s nohavicami, celkovo so spodnými dielmi.

Určite by tam ale nemali chýbať ani jednofarbené pánske tričká s krátkymi rukávmi. Skvele poslúžia najmä pod pánske mikiny. Sú univerzálnou spodnou vrstvou, ale v lete ich môžete kombinovať so vzorovanými pánskymi kraťasmi, či akýmikoľvek vzorovanými nohavicami.

Pánske tepláky

Pánske teplákové nohavice, alebo ak chcete pánske tepláky dnes už nepatria k ležérnej domácej móde. Pánske tepláky môžu muži nosiť už aj do spoločnosti. Môžu ich nosiť počas športových aktivít, na stretnutie s kamarátmi, ale aj na obyčajné prechádzky. Tepláky dnes nie sú široké nevzhľadné nohavice. Muži si obľúbili slim fit strih pánskych teplákov a práve ten prevláda v ponuke tohto oblečenia.

K pohodlnému pánskemu oblečeniu, ktoré má svoje miesto v pánskych šatníkoch, môžeme bez problémov priradiť aj pánske tepláky. Jednofarebné pánske tepláky sú veľmi pohodlné a u mužov veľmi obľúbené pánske oblečenie.

Funkčné pánske tričká

Okrem bavlnených pánskych tričiek s krátkymi rukávmi a pánskymi teplákmi by v pánskych šatníkoch nemali chýbať funkčné pánske tričká. Sú to tričká prioritne určené na športovanie. Nesmú byť z umelých materiálov, mali by byť rýchloschnúce a nemali by meniť tvar.

Zdroj obrázku:
Dusan Petkovic / Shutterstock.com