Dámske oblečenie a obuv, ktoré budete v lete rady nosiť

Dámske šaty
5 619

Ani sa nenazdáme a o pár týždňov tu máme opäť leto. Teplé ročné obdobie nás automaticky núti vyťahovať zo šatníkov a botníkov to najpohodlnejšie oblečenie, resp. obuv.

Ak trávite kvôli súčasnej kríze viac času doma, čo tak si pozrieť niečo nové na internete? Toto dámske oblečenie a obuv v lete budete veľmi rady nosiť.

Letné šaty

Ľahké, voľné, vzorované, ale aj jednofarebné šaty – práve tento kúsok bude vďačným kúskom najmä v letných horúčavách. Odporúčame vyberať voľné letné šaty z kvalitnej bavlny, alebo z kvalitného modalu. Vyhnite sa umelým látkam, ktoré pokožku dráždia a neprepúšťajú pot.

Odporúčame mať doma ležérne voľné letné šaty, ale aj elegantné letné šaty. Do práce potrebujete elegantnejšiu verziu letných šiat.

Kúpte si nové letné šaty na voľnočasové aktivity, ale i do práce.

Viac využijete práve bezvzorové letné šaty. Ak ale máte rady vzory, odporúčame bodky, pásiky, či letné motívy – ananásy, melóny, letné kvety.

Espadrilky a šľapky

V lete potrebujete pohodlnú, ale vzdušnú obuv, preto okrem klasických členkových tenisiek, či poltopánok noste počas leta aj espadrilky, či pohodlné šľapky. Tieto pohodlné topánky môžete nosiť celé dni a nohy vás v nich nebudú bolieť. Jednoducho sa obúvajú, sú elegantné, ale zároveň ich môžete nosiť k plážovým šatám, džínsovým kraťasom, či k jednoduchým topom s krátkymi rukávmi.

Vzorované topy s krátkymi rukávmi

Nových topov s krátkymi rukávmi nikdy nie je dosť a preto si v eshopoch pozrite pekné vzorované topy s krátkymi rukávmi. Sú univerzálnym oblečením vhodným do práce, ale aj na voľnočasové aktivity.

Ak rady športujete, kúpte si aj funkčné tričká. Využijete ich na bicykel, alebo aj na turistiku. Veľmi praktickými športovými tričkami sú funkčné tričká z Merino vlny. Dokonale prepúšťajú pot a látka nesmrdí.

Elegantné vzorované topy s krátkymi rukávmi hravo skombinujete s dlhými sukňami, krátkymi mini sukňami, ale aj s látkovými kraťasmi.