Dámska zimná móda, ktorá nielenže dobre vyzerá, ale je aj maximálne pohodlná

Dámska móda
5 509

Chladné počasie nás núti zo šatníkov vyťahovať teplé oblečenie, ideálne z pleteniny. Mnohé ženy si myslia, že v zimnom období nie je možné nechať vyniknúť ženské krivky práve kvôli vrstveniu oblečenia a nosením hrubého oblečenia. Nie je to tak celkom tak.

Aj v zime môžete vyzerať štýlovo a zároveň pohodlne. Aké dámske oblečenie vyťahovať zo zimného šatníka?

Farebné pletené svetre

V zime potrebujeme mať na sebe niečo teplé a práve preto si do svojich dámskych šatníkov dopĺňajte nové farebné dámske svetre. Vôbec sa nebojte výraznejších farieb. Práve počas zimy máme tendenciu nosiť farebne neutrálne oblečenie, avšak farby sú to, čo náš zimný šatník a aj my potrebujeme.

K dámskej zimnej móde, ktorá nielenže dobre vyzerá, ale je aj maximálne pohodlná, môžeme zariadiť farebné pletené svetre. Zimomravejším ženám odporúčame kúpiť predĺžené pletené dámske svetre, ktoré ľahko skombinujete so zateplenými legínami a k nim si môžete obuť moderné členkové čižmy, v ktorých sa budete cítiť komfortne.

Odporúčame nosiť aj oversize svetre, ktoré perfektne skombinujete s teplými huňatými teddy kabátmi. Predĺžené pletené svetre zase môžete kombinovať s podšitými teplákovými bundami a dlhými zimnými nepremokavými bundami.

Rolákové šaty z jemnej pleteniny

Nejedná sa o hrubú svetrovinu, ale je to jemnejší materiál, ktorý je dostatočne mäkučký a hrejivý, aby vás zahrial aj počas silných mrazov. V prípade rolákových šiat odporúčame skôr siahať po farebne neutrálnych farbách a ak predsa len budete chcieť nejaké výraznejšie farby ako sivú a čiernu, odporúčame typické jesenné farby – kaki zelenú, bordovú, horčicovú, ale aj fialovú.

Pod rolákové šaty z jemnej pleteniny si môžete obliecť buď kvalitné dámske nohavice, ale môžete si pod ne dávať aj hrubé pančuchy.

K rolákovým šatám sa vám hodia dlhé zimné kabáty a vysoké kožené čižmy.

Zdroj obrázku:
Look Studio / Shutterstock.com