Hľadáte nové pánske oblečenie na sezónu jar/leto?

Pánska polokošeľa
5 712

Nielen ženy, ale aj muži dbajú o svoj výzor a dôkladne si vyberajú nové oblečenie. Hovorí sa, že ženy sú vyberavejšie a dlhšie im trvá, než si vyberú oblečenie, ktoré sa im páči a ktoré sa im bude hodiť. Muži si ale vyberajú dôkladne a pri výbere kladú dôraz na jednoduché kombinovanie, nadčasovosť a strihy.

Ak by ste si chceli kúpiť nové pánske oblečenie na sezónu jar/ leto, aké oblečenie si vyberať?

Kraťasy

Začína sa apríl a pravdepodobne už za pár týždňov budú teploty stúpať k tridsiatke. Ak máte v šatníku staršie, vyšúchané, opotrebované kraťasy, nájdite si na internete nové moderné kraťasy. Pánske kraťasy musia byť maximálne pohodlné, musia byť voľnejšie, gumička v páse nesmie byť príliš voľná a zároveň nesmie príliš ťahať.

V prípade kraťasov sa nebojte vyberať aj výraznejšie kúsky. Teplé ročné obdobie si vyžaduje viac farieb. Odporúčame vyberať bavlnené kraťasy, resp. kraťasy vyrobené z bavlny a polyesteru.

Polo tričká

Aj počas teplých jarných, či letných dní môžete byť oblečení elegantne. Stačí, ak klasické bavlnené krátke tričká nahradíte peknými polo tričkami. Pánske polokošele môžete kombinovať k dlhým nohaviciam, k rifľovým nohaviciam, ku krátkym rifľovým kraťasom, či športovým teplákom.

Ak hľadáte ideálny vrchný diel oblečenia do práce, jednoznačne odporúčame pohodlné a hlavne pekné polo tričká. Určite nepohrdnite klasickými jednofarebnými ľahko kombinovateľnými polo tričkami a zainvestujte aj do výraznejších farebných.

Funkčné tričká s krátkymi rukávmi

Jar a leto sú ako stvorené na voľnočasové aktivity v lese, v prírode. Odporúčame vám preto okrem pohodlných pánskych kraťasov a polo tričiek investovať aj do pár kvalitných značkových funkčných tričiek s krátkymi rukávmi. Odporúčame do tričiek z Merino vlny, ktoré sú maximálne pohodlné a príjemne odvetrávajú pot.

Kvalitné funkčné pánske tričká s krátkymi rukávmi vynosíte počas celej sezóny jar/ leto. Nebojte sa preto investovať viac peňazí do kvalitných funkčných tričiek. Táto investícia sa vám niekoľkonásobne vráti.