Čo by túto zimu nemalo chýbať vo vašom šatníku?

Šatník
5 681

Ste pripravená na zimu? Vešiaky by mali byť plné štýlových kúskov, ktoré sú trendy a zároveň vás zahrejú. Poradíme vám, aké dámske zimné bundy a kabáty sú túto zimu in a či nešliapnete vedľa, ak si obujete čižmy nad kolená.

Kvety a káro

Tejto sezóne vládne káro a nie iba také obyčajné. Trendom je kombinovať káro s károm alebo vrstvenie oblečenia s týmto vzorom. Na jednom kuse oblečenia sa tak môže stretnúť niekoľko károvaných vzorov. Bez problémov môžete skombinovať káro šaty a kárované dámske zimné bundy a kabáty. Pokiaľ ide o kabáty, vyberajte si tie dlhé a pokojne môžu siahať až po zem.

Ani počas zimy nemusia byť pevné vešiaky ukrátené o kvetinové vzory a sviežejšie farby. Ponuré obdobie tak môžete oživiť výraznými a farebnými kvetinovými vzormi, ktoré vás rozžiaria. Nájdete ich na šatách, ktoré okrem kvetov zdobia aj volániky.

Kabelka v hlavnej úlohe

Mini kabelky túto sezónu ustupujú mega taškám. Kabelky veľkosti víkendovej tašky sú nepochybne praktické. Zmestí sa do nich absolútne všetko, čo potrebujete v práci, v škole alebo na cvičenie. Okrem toho vyzerajú skvele, najmä ak ich s citom zladíte s celkovým outfitom.

Tie správne čižmy

V tomto prípade sú to špicaté čižmy, ktoré vám dodajú eleganciu. Vo vašom botníku tak túto sezónu jednoznačne nesmú chýbať. Sukne alebo midi šaty si priam pýtajú skvelé čižmy. Siahať môžu po kotníky, ale krásne ukážu aj štýlové čižmy nad kolená.

Návrat do minulosti

Sezóna jeseň/zima ohlásila aj návrat 70. a 80. rokov. Niet sa čomu diviť, móda sa predsa vracia. V praxi to znamená neónové farby, maxi šaty, hrubé podpätky, skladané sukne a ligotavé disco. Obávať sa nemusíte ani oblečenia a doplnkov s perím. Pri kombinovaní ale buďte opatrný, aby ste miesto trendy outfitu nevytvorili chaos. Či už perie alebo trblietky sú samé o sebe dosť výrazným prvkom.