Poznáte pukačky v rôznych príchutiach, ktoré sú 100 % VEGAN?

Cigarety
5 734

Zákaz propagácie tabakových výrobkov vstúpil do platnosti konkrétne 20. 5. 2020, čo je pomerne nedávno. Po tomto dátume nemáte možnosť si tieto tabakové výrobky kúpiť, nakoľko je zákaz uvádzať na trh cigarety a tabak na vlastnoručné zhotovovanie cigariet s charakteristickou arómou.

Poznáte ale pukačky v rôznych príchutiach, ktoré sú 100 % VEGAN?

VEGAN, z prírodných materiálov

Pukačky sa vyrábali len z prírodných materiálov a práve preto mohli používať označenie VEGAN. Boli zdravotne nezávadné, takže sa zákazníci nemuseli báť ich používania. Takéto pukačky sa vyrábali len z organických olejov, čiže neboli škodlivé.

Výber z viacerých príchutí

Kým kedysi sa najviac vyhľadávali práve mentolové, či vanilkové príchute, neskôr sa začal ponúkať podstatne väčší výber príchutí. Tieto príchute ste si mohli vyberať len tak, podľa nálady, ale aj podľa toho, na akú príchuť ste mali momentálne chuť.

Okrem klasickej mentolovej ste mohli vyskúšať veľmi obľúbenú príchuť coly, alebo aj tieto príchute – melónovú, jahodovú, hroznovú, liči príchuť, príchuť zelený čaj, čučoriedkovú príchuť, príchuť jablko + mentol. Mohli ste ale vyskúšať aj mix balenie príchutí, kde ste našli všetky tieto spomínané príchute. Vo všeobecnosti sa najviac odporúčalo MIX balenie príchutí, pretože ste mohli vyskúšať z každej príchute a na základe toho si vybrať tie príchute, ktoré sa vám najviac páčili a ktoré vám najviac chutili.

Mohli ste vyskúšať trebárs obľúbené guľôčky s čučoriedkovou príchuťou. V balení bolo 100 kusov týchto guľôčok.

Aj tieto guľôčky s čučoriedkovou príchuťou sa vyrábali z organických olejov.

Aplikácia

Aplikácia guľôčok nebola vôbec zložitá. Mali ste na výber z dvoch spôsobov. Prvým bola aplikácia pomocou drevenej paličky a druhým bol aplikátor MR. BLAST, ktorý ste mohli nosiť stále so sebou, napríklad aj na kľúčoch.

Zdroj obrázku:
Vershinin89 / Shutterstock.com