Moderné ubytovanie v Žiline? Jedine Hotel Galileo

Hotel Galileo
5 571

Žilina ako jedno z krajských miest patrí k mestám, cez ktoré prechádzame, keď cestujeme na východ. Patrí k mestám, ktoré sa môžu pochváliť historickou architektúrou v centre mesta. Ako jediné mesto má zachované arkády, tzv. podlubia, ktoré návštevníci Žiliny uvidia na Mariánskom námestí, ktoré miestni nazývajú aj Štvorcové námestie.

Ak ale hľadáte ubytovanie v tomto meste, máte možnosť vybrať si z pekných hotelových zariadení. Jedným z týchto zariadení je aj hotel, ktorý sa nenachádza priamo v centre, ale nie je od neho vzdialený až tak, že by sa do centra nebolo možné dostať peši.

Tento hotel v Žiline sa volá Hotel Galileo a nájdete ho na známej Hlinskej ulici v Žiline.

Ubytovanie

V ponuke tohto hotela nájdete pekné moderne zariadené izby, ktoré spĺňajú vysoké štandardy a zapáčia sa aj náročnejšej klientele. Vybrať si môžete z 2- lôžkových izieb Štandard, 2- lôžkových izieb Lux, apartmánov a rodinných apartmánov. Je len na vás, ktorú hotelovú izbu si vyberiete.

Ak máte malé deti, uprednostňujte rodinný apartmán. V hoteli nájdete celkovo dva rodinné apartmány pre štyri osoby s dvoma samostatnými spálňami.

2- lôžkové izby Lux sú priestrannejšie ako Štandard. Nájdete v nich aj luxusné kožené kreslá.

Ak by ste chceli moderné ubytovanie v Žiline, vyberte si niektorú z izieb v tomto hoteli. Cenník ubytovania nájdete na web stránke tohto hotela.

Možnosť organizácie svadby, oslavy a kongresov

Okrem reštaurácie a hotelových izieb nájdete v tomto hoteli aj priestory, ktoré sú určené buď na organizáciu svadieb, alebo na organizáciu kongresov. Ak plánujete zorganizovať kongres, k dispozícii máte buď malý salónik, stredný salónik, alebo veľkú zasadaciu miestnosť. Každá táto miestnosť je klimatizovaná a má vlastný dataprojektor a inú techniku potrebnú na dané akcie.

Nájdete tu aj priestory, v ktorých môžete usporiadať malú svadbu, či oslavu.