Hľadáte kvalitné pokladničné riešenie do vašej prevádzky? Spoľahnite sa na FiskalPRO

eKasa FiskalPro
5 798

Každá obchodná prevádzka, či už nová, alebo staršia, musí mať výkonné pokladničné riešenie, ktoré im umožňuje plnohodnotne zvyšovať zisky firmy a napredovať.

Ak ale hľadáte výkonnejšie pokladničné riešenie vzhľadom na prechod na eKasu, máme pre vás tip na nové pokladničné riešenie, ktoré ponúka FiskalPRO.

eKasa pokladničné riešenie

Keďže sa od roku 2019 prešlo na eKasu, každá jedna prevádzka musí mať pokladničné riešenie v súlade so systémom eKasy. Kvalitný predajca dobrých pokladničných riešení ponúka moderné eKasa pokladničné riešenie, čiže eKasa pokladnice a platobné terminály, ktoré spĺňajú všetky požiadavky, sú výkonné a hlavne 100% spoľahlivé. FiskalPRO ponúka pre svojich zákazníkov kvalitné pokladničné riešenie, ktoré je určené pre akýkoľvek typ prevádzok, či už pre mobilné prevádzky, alebo pre gastro prevádzky, maloobchod, či služby. Nech už teda podnikáte v čomkoľvek, práve eKasa pokladničné riešenie je vhodné aj pre vás.

Jedná sa o Android dotykové pokladnice alebo tlačidlové registračné pokladnice s platobnými terminálmi a možnosťami pripojenia periférií.

Registračná pokladnica

V súlade s novou legislatívou vám bude vyhovovať aj nová registračná pokladnica od FiskalPRO. Jedná sa o zariadenie FiskalPRO VX 520. Integrovaný platobný terminál, pripojiteľné periférie, skener čiarových kódov, pokladničné zásuvka, digitálna váha, externá klávesnica a PinPad sú hlavnými výhodami tohto moderného pokladničného riešenia. Táto registračná pokladnica vám opäť zaručí 100% spoľahlivosť a funkčnosť.

Jedná sa o najrozšírenejšie zariadenie na trhu, no FiskalPRO patrí medzi najlepších predajcov tohto zariadenia. Doprajte preto svojej obchodnej prevádzke kvalitné pokladničné riešenie. Výkonnosť je prvoradá a FiskalPRO vám ju ponúkne.