Oklamte čas a zastavte starnutie vašej pokožky vďaka týmto produktom

555

Dámy, čo myslíte, čo najviac prezrádza váš skutočný vek? Samozrejme, okrem údaju v občianskom preukaze. Postava? Nie je predsa problém pravidelným cvičením, prípadne návštevou estetickej klinky získať postavu, ktorú vám bude závidieť aj vaša dospievajúca dcéra.

Vzácny olej s priam zázračnými účinkami

A čo pleť? Tá býva častým „kameňom úrazu“ žien, ktoré si chcú aj vo vyššom veku zachovať mladistvý vzhľad. Našťastie existujú jednoduché prostriedky, vďaka ktorým môže aj vaša pleť pôsobiť mladistvo a pre cudzích ľudí bude skutočne náročné uhádnuť váš skutočný vek.

Jedným z týchto prostriedkov je olej z opuncie. Na výrobu takéhoto oleja sa používajú plody, respektíve semiačka plodov opuncie figovej. Patrí medzi najdrahšie oleje na svete, keďže na výrobu 1 litra oleja je potrebných zhruba 20 – 30 kg semiačok. Aby ste takéto množstvo semiačok získali, potrebujete viac ako 1 200 kg plodov.

Olej z opuncie je považovaný za prírodný lifting. Výrazným spôsobom dokáže omladiť pleť, dodať jej stratenú pružnosť a vyhladiť vrásky. Vďačí za to svojmu zloženiu, ktorému dominuje kyselina linolová, ktorá je potrebná pri rôznych procesoch látkovej výmeny. Okrem nej sú dôležitou súčasťou oleja z opuncie aj kyselina olejová, ktorá premasťuje a chráni pokožku a kyselina palmitová, ktorá je dôležitou súčasťou prirodzeného filmu na povrchu pokožky.

Kyselina hyalurónová vám pomôže nielen k plným perám, ale aj k mladistvej pleti

Keď už spomíname rôzne kyseliny, pomôcť poraziť čas (aspoň vzhľadom) vám môže aj účinná kyselina hyalurónová. Možno ste sa už stretli s aplikovaním tejto kyseliny do pier pre dosiahnutie veľkých a plných pier. O tom však teraz hovoriť nebudeme.

Sérum obsahujúce kyselinu hyalurónovú dokonale hydratuje pokožku. Pleť budete mať vďaka nej jemnejšiu, pevnejšiu a elastickejšiu. Kyselina hyalurónová zároveň pomáha spomaľovať starnutie pokožky a tak je skvelým nástrojom, ktorý vám pomôže vyhrať súboj s časom.

Zdroj obrázku: javi_indy / Shutterstock.com