Trendy šperky, ktoré sa jednoducho kombinujú k letnému dámskeho oblečeniu

Dáma v šatoch s náušnicami
3 695

Leto je v plnom prúde a letné počasie sa konečne dostalo aj k nám. Pekné horúce letné dni si užívame všetci a užívame si to aj ráno pred šatníkom, keď vyberáme oblečenie na daný deň.

Ku konkrétnym outfitom je ale potrebné zladiť si aj šperky. Aké trendy šperky ale kombinovať k letnému dámskemu oblečeniu? My vám poradíme!

Letné vzorované šaty a náušnice z chirurgickej ocele

Letné vzorované šaty sú snáď najnosenejším kúskom počas leta. Samotné vzory na šatách si ale nevyžadujú výrazne šperky a preto by ste k nim mali voliť skôr minimalistické šperky. Odporúčame vám vyberať k takýmto šatám pekné náušnice chirurgická oceľ. Náušnice z takéto materiálu sú cenovo dostupné, sú štýlové, trendy a zároveň sa dajú ľahko kombinovať.

Nedávajte si výrazné prívesky, náramky a skúste skôr staviť na minimalistické náušnice, ktoré zjemnia črty vašej tváre, ale zároveň nebudú brať pozornosť letným vzorovaným šatám.

Napríklad taká kombinácia náušníc z chirurgickej ocele a kvetovaných šatoch je skvelá!

Džínsová sukňa/ kraťasy a top/ tielko

Klasická letná kombinácia oblečenia, ktorú ženy milujú. Ak neviete, aké šperky k nim zladiť, odporúčame vám k rifľovine radiť kožené šperky, doplnky. Odporúčame štýlové kožené náramky, ktoré sú vhodné najmä pre ženy – rebelky. Milujú ich mladé dievčatá, ale pokojne si ich môžu dovoliť aj ženy v produktívnom veku.

Ak rada nosíte tento outfit, skúste si k nemu zladiť kožený prívesok a aj kožený náramok.

Odporúčame vám dať si na nohu strieborný náramok na nohu. Perfektne sa hodí k tomuto outfitu, ale aj ku koženým náramkom.

Kulotky a top

Ďalším pomerne obľúbeným outfitom sú kulotky a top. Kulotky sú skrátené a rozšírené nohavice a sú vhodné do teplého letného dňa, kedy poskytujú maximálnu vzdušnosť a zároveň zakryjú toho dosť, aby boli vhodné aj do práce v kancelárii.

K tomuto outfitu si môžete skombinovať pekné strieborné prívesky, poprípade drevené prívesky. Ak nechcete prívesky, dajte si k nemu jednoduché náušnice z riečnej perly.

Zdroj obrázku:
Dmitry_Tsvetkov / Shutterstock.com