Osviežte svoj dámsky botník novými modernými topánkami

Tenisky
5 539

Zimné čižmy a snehule už máte schované a pri vyberaní topánok na nadchádzajúce sezóny zisťujete, že sa vám toho veľa znehodnotilo a nemáte si poriadne čo obuť? Ak plánujete osviežiť botník novými modernými topánkami, poradíme vám, do ktorých topánok sa vám oplatí investovať.

Tenisky slip on

Máte radi jednoduchú obuv, ktorá sa obúva len vsunutím nôh do topánok? Odporúčame vám preto investovať do farebných tenisiek slip on. Sú to topánky vhodné na teplé jarné počasie a aj na letné. Sú maximálne pohodlné, vzhľadom na to, že sú na rovnej podrážke. Môžete ich nosiť k obtiahnutým džínsom, cigaretovým nohaviciam, ale aj ku kulotkám, či sukniam.

Sú univerzálnou obuvou a sú vhodné aj k elegantnému oblečeniu. Ak máte v práci stanovený dress code a lodičky príliš neobľubujete, odporúčame vám zaobstarať si kvalitné tenisky slip on.

Espadrilky

Veľmi podobné topánky teniskám slip on, avšak sú vhodné najmä na letné obdobie. Vzdušné tenké espadrilky sú maximálne pohodlné a aj pri dlhodobom nosení vás v nich nohy nebudú bolieť. Vybrať si môžete espadrilky s vyvýšenou podrážkou a čipkovaným zvrškom v jednofarebných prevedeniach. Sú najpraktickejšie, dajú sa kombinovať prakticky s akýmikoľvek oblečením.

Elegantné kožené poltopánky

K elegantnej a maximálnej pohodlnej obuvi na sezónu jar/leto patria elegantné kožené poltopánky. Čierne, béžové, hnedé, či púdrové – toto sú farby, na ktoré by sme sa mali zameriavať. Elegantné kožené poltopánky musia mať kvalitnú podrážku, aby sa pri chodení neodierala a zvládla aj náročnejšie podmienky.

Ak chcete nové topánky, odporúčame zainvestovať práve do tejto obuvi. Okrem týchto topánok nepohrdnite novými koženými členkovými teniskami v neutrálnych farbách – v bielej, sivej, béžovej, či čiernej farbe. Tenisky sa stávajú univerzálnou obuvou a sú nositeľné aj ku sakám, či elegantným jarným kabátom.