Založenie s.r.o. a podnikanie z pohodlia domova  

965

V súčasnej digitálnej dobe potrebujú mnohí ľudia na svoju prácu len počítač a pripojenie na internet. To znamená, že svoju prácu nemusia robiť výlučne na pracovisku, ale prakticky odkiaľkoľvek.

Vlastná s.r.o. bez starostí s jej zakladaním

Zároveň je tak možné viesť z domu aj vlastné podnikanie ak rozbiehate vlastný biznis napríklad v online marketingu, grafickom dizajne a podobných odvetviach. A vedeli ste, že aj založenie vlastnej s.r.o. môžete vybaviť z pohodlia domova?

Stačí, ak prenecháte zakladanie s.r.o. na spoločnosť, ktorá svojim klientom poskytuje služby takéhoto typu. Stačí úvodná konzultácia, kde preberiete vaše požiadavky pre založenie s.r.o. a vaša ďalšia „starosť“ bude už len podpísanie pripravených dokumentov.

Okrem vypracovania všetkých dokumentov potrebných k založeniu spoločnosti budete mať zabezpečené aj podanie na obchodný register, živnostenský register a daňový úrad k plateniu dane z príjmu, prípadne ďalších daní. A celý tento proces nezaberie viac, než 3 týždne.

Nepotrebujete reálne priestory pre svoju s.r.o.?

Každá spoločnosť musí mať aj svoje sídlo. A čo je lepšou voľbou v dnešnej digitálnej alebo ak chcete virtuálnej dobe ako výhodná virtuálna adresa? Ide o skvelé riešenie pre podnikateľov, ktorí pre svoju firmu nepotrebujú samostatné priestory, keďže ako sme spomínali v úvode, môžu pracovať odkiaľkoľvek, kde majú počítač a pripojenie na internet.

Iste, v takomto prípade je možné si zapísať ako sídlo pre vašu s.r.o. aj adresu trvalého pobytu, ale virtuálna adresa je lepším riešením. Na vašich potenciálnych zákazníkov bude lukratívna adresa pôsobiť oveľa profesionálnejšie ako adresa nejakej obytnej zóny. Rovnako tak je pre niekoho výhodou, že vďaka virtuálnej adrese nebude miešať svoje podnikanie so svojim súkromím.

Zdroj obrázka:

Autor: Dejan Dundjerski / Shutterstock.com