Stereotyp v spálni? Je čas na zmenu!

626

Pre správne fungovanie partnerského vzťahu je dôležitý aj sex. Intímny život partnerov však môže po rokoch spolužitia mierne pokrivkávať a či už muž, alebo žena, si to môžu vyčítať.

Ak vám to dlhodobo neklape v spálni a neviete nájsť na danú situáciu riešenie, pomôžeme vám. Stereotyp v spálni nebude mať šancu.

Vyskúšajte rôzne sexuálne praktiky

Ak zažívate stereotyp v spálni a chceli by ste si svoj sexuálny život trošku oživiť, odporúčame vyskúšať rôzne sexuálny praktiky. Sexuálne BDSM praktiky, ako napríklad CFNM, Houseboy, Bondage, Waxplay, či napríklad D/S, vám pomôžu zažehnať stereotyp za dverami spálne.

S týmto však musíte súhlasiť obaja, nielen jeden z partnerov. Záleží však na dohode, či bude žena dominantná a muž submisívny, alebo žena sumbisívna a muž dominantný.

Odporúčame striedať to. Uvidíte, že to prinesie pozitívne zmeny. O to viac si budete užívať nielen spoločné intímne chvíľky v spálni, ale aj mimo nej.

Kúpte si sexy spodné prádlo

Aj takáto malá zmena môže pomôcť zbúrať stereotyp vo vašej spálni. V prípade, že vám váš intímny život komplikuje erektilná dysfunkcia, muž si môže objednať liek na erekciu a začať s jeho užívaním, samozrejme podľa odporučenia lekára.

Ak to ale nie je váš prípad, no neviete si rady, vyskúšajte sexy spodné prádlo. Kúpte si obaja nové sexy spodné prádlo. Ideálne, ak muž vyberie svojej žene a žena svojmu mužovi.

Skúste nové miesto na milovanie

Ak vás trápi stereotyp v posteli, skúste nové miesto na milovanie. Namiesto postele skúste trebárs gauč, či napríklad milovanie na deke v prírode. Niekomu môže vyhovovať napríklad milovanie v aute. Každopádne nové miesto prinesie pozitívnu zmenu do vášho intímneho života.

Viete si predstaviť tú vášeň, keď sa budete s partnerom/partnerkou milovať napríklad na deke v prírode?

Stereotyp v spálni zažije po čase každý pár. Netrápte sa tým a hľadajte spôsob, ako ho z vašej spálne vyhnať.

Zdroj obrázku: ID1974 / Shutterstock.com