Aké dámske oblečenie a obuv si kúpiť pred začatím leta?

Dámske tenisky
5 711

Jún sa nám pomaly začína a väčšina z vás už šatníky prispôsobila práve prichádzajúcemu ročnému obdobiu. Ak ale uvažujete o tom, že by ste si svoje dámske šatníky spestrili novým oblečením a botníky zase novou obuvou, máme pre vás tipy na dámske oblečenie a obuv, ktorú v lete zaručene vynosíte.

Dámske tenisky

Univerzálna obuv, ktorá je nositeľná takmer počas celého roka, okrem zimy. Ak vo vašom botníku nemáte kvalitné dámske tenisky v bielej, béžovej, či v čiernej farbe, neváhajte a kúpte si nové. Zaujímavé dámske tenisky, ktoré budete môcť kombinovať s džínsami, ale aj s dámskymi sakami a šatami, osviežia váš botník a stanú sa vašim verným spoločníkom nielen toto leto, ale aj tie ďalšie.

Oceniť oceníte jednofarebné tenisky, ktoré sa vám hodia k oblečeniu, ktoré rady nosíte.

Dámske tenisky odporúčame v lete kombinovať k teplákom, k džínsovým kraťasám, k legínám a džínsovej bunde.

Nové tenké tričká s krátkym rukávom

Dámskych tričiek s krátkymi rukávmi nikdy nie je dosť, preto vám odporúčame kúpiť si nové tenké tričká s krátkymi rukávmi. Oceníte jednofarebné, ale aj vzorované, či tričká s nápismi. Musia byť však tenké, aby vám v nich nebolo v letných horúčavách teplo. Odporúčame 100% bavlnu, avšak odporúčame kupovať tričká aj z modalu, ktorý je príjemne chladivý a ako stvorený do letných horúčav.

Tričká s krátkymi rukávmi môžete zladiť s elegantnými ľanovými kraťasmi, ale aj s voľnými dlhými sukňami. Keď si k nim doladíte jemné šperky, štýlové hodinky a na hlavu dáte slamený klobúk, máte dokonalý outfit na letné horúčavy.

Pekné kulotky

Ak hľadáte pohodlné nohavice vhodné akurát na leto, odporúčame skrátené a rozšírené nohavice, tzv. kulotky. Oceniť oceníte ľanové kulotky, ale aj kulotky zo zmesi bavlny a polyesteru. Sú nositeľné najmä do zamestnania, kedy nechcete stráviť celý deň v obtiahnutých nohaviciach a chcete vyzerať štýlovo a elegantne. K pekným kulotkám si môžete obúvať pekné elegantné šľapky, dámske sandále na platforme, ale aj dámsku slip on obuv.