Aj so zimnou bundou môžete vytvoriť elegantné outfity. Inšpirujte sa

5 625

Zima je ročným obdobím, kedy pri výbere vhodného outfitu treba v prvom pozerať na „funkčnosť“, čiže to, či nám v danom outfite nebude zima. Samotný vzhľad ide tak trochu bokom. Avšak nemusí ísť bokom úplne a aj v zime môžete vyzerať skvelo.

Univerzálne farby na každý deň

Začnime farbami. V zime je priestor na veselé pastelové farby, ale tie prídu vhod hlavne na lyžiarskych svahoch. Pre každodenné outfity sa viac hodia univerzálnejšie a ľahšie kombinovateľné farby, napríklad hnedá a zelená.

Kedysi možno platilo, že ak chcela žena v zime vyzerať elegantne, jednoznačne musel byť základom jej outfitu elegantný dámsky kabát. Zimná bunda predsa patrí na spomínané lyžiarske svahy!

Našťastie to už neplatí a elegancia a zimná bunda idú k sebe viac, než kedykoľvek predtým. Okrem spomínaných farieb dosiahnete elegantný vzhľad aj s čiernou bundou. Čierna je skrátka stávka na istotu zrejme pri akomkoľvek oblečení.

Zaujmite aj v zimnej bunde

K elegantným dámskym zimným bundám si ženy zväčša dávajú nohavice. A čo takto zvoliť pletené kratšie šaty a čižmy nad kolená? Ak sa chystáte na zimné rande, touto kombináciou určite zabodujete. Malá „odbočka“ ku kabátom. Ak si k takémuto outfitu dáte namiesto zimnej bundy oversize kabát z umelej kožušiny, budete vyzerať skutočne luxusne.

Naspäť k bundám. Ak chcete bundou pútať pozornosť, máme pre vás ešte jeden tip. Metalické farby. Tie buď milujete, alebo nenávidíte, ale čo sa im rozhodne nedá uprieť je to, že v nich zaručene upútate pozornosť. Zlatá, strieborná, či medená lesklá bunda? Každá dodá vášmu outfitu iskru.

Ak sa neviete rozhodnúť, či túto zimu siahnuť po elegantnej bunde, alebo zvoliť predsa len možno väčšiu „klasiku“ v podobe kabátu, môžete skúsiť niečo medzi. Čo máme na mysli? Elegantnú bundu s výrazným oversize golierom.

Zdroj obrázku: Alones / Shutterstock.com