Tipy na darčeky pre malé princezné

Malé dievčatko
5 635

Nájsť originálne darčeky pre malé princezné môže byť pre niektorých rodičov náročné, no každá mama si pozná svoju dcéru a vie, čo jej pod vianočným stromčekom rozžiari očká.

Ak ešte na poslednú chvíľu plánujete nakupovať vianočné darčeky pre malé princezné, poradíme vám pár zaujímavých tipov na darčeky.

Detské náušnice

Vaša dcéra sa určite rada parádi. Dievčatká majú prirodzene vzor vo svojej mame a v určitom veku opakujú po svojich mamách. Kúpte preto pod vianočný stromček svojej dcére nové detské náušnice, ktoré krásne vyniknú, majú dobré zapínanie a sú predovšetkým z dobrého materiálu, ktorý nevyvoláva alergické reakcie.

Detské náušnice musia byť jemnučké, s pekným vzorom. Odporúčame detské náušnice so vzorom kvetinky, v ktorých budú jasne dominovať pekné zirkóny.

Detské šperky

Malým slečnám však kúpte aj iné detské šperky. Napríklad taký detský náhrdelník, či náramok malej slečne pristane a bude sa s nim pýšiť. Odporúčame vám predovšetkým kúpiť nový detský prívesok, napríklad vo vzore kvetinky.

Nové princeznovské šaty

Pekných šiat nikdy nie je dosť, najmä ak sa vaša dcéra rada parádi. Investujte do nových princeznovských šiat. Možno má vaša dcéra obľúbenú rozprávkovú princeznú. Skúste preto nájsť pekné princeznovské šaty ako mala obľúbená detská rozprávková princezná. Kúpte jej k týmto šatám aj detskú korunku a máte dokonalý darček nielen pod vianočný stromček.

Baldachýn nad posteľ

Okrem pekných šiat, korunky a šperkov kúpte svojej dcére pekný baldachýn nad posteľ ideálne v takej farbe, v akej má zariadenú detskú izbu. Dokonale skrášli detskú izbičku vašej dcéry a vytvorí pekný priestor na leňošenie, ale aj na spanie.

Toto sú tipy na darčeky, ktoré najčastejšie rodičia svojim princeznám kupujú. Kúpte svojim dcéram napríklad aj nové bábiky a oblečenie na bábiky, aby ich vaša dcéra mohla prezliekať.