Ako si vybrať sedačku, aby vám pasovala k ostatnému vybaveniu obývačky?

Sedacia súprava
5 585

Sedacie súpravy, tak ako iné zariadenie domácnosti, má svoju životnosť. Vybavenie, ktoré je dennodenne využívané, však nevydrží ako to, ktoré je využívané menej.

K zariadeniu, ktoré je využívané každý deň, radíme aj sedacie súpravy. Najmä tie lacné a nekvalitné sa rýchlo vysedia, začnú vŕzgať a stávajú sa nepoužiteľnými.

Ako si ale vybrať sedačku, aby vám pasovala k ostatnému vybaveniu obývačky?

Vyberte si správne farebné prevedenie

Začnite tým, že si vyberiete správne farebné prevedenie. V obývačke vám odporúčame použiť kombináciu maximálne troch farieb, pričom sedacie súpravy by mali byť v neutrálnych farebných prevedeniach. Ak by ste mali záujem o výrobu sedacej súpravy na mieru v Bratislave alebo v ktoromkoľvek inom meste, máte možnosť vybrať si z rôznych farebných prevedení. K dispozícii vám bude vzorkovník a vy sami si vyberiete ktorú farbu a typ sedačky chcete mať v obývačke. Výroba na mieru má svoje výhody, najmä pri výbere farieb.

Veľkosť

Aby vám nová sedačka pasovala do obývačky, musíte okrem farby „zladiť“ aj veľkosť sedačky. Zmerajte si priestor, kde chcete dať sedačku, spíšte si rozmery tohto priestoru a s nimi choďte do predajne, kde predávajú alebo vyrábajú sedačky na mieru. Ak sa rozhodnete kúpiť sedačky na mieru v Bratislave, počítajte s rýchlejším doručením a vysokou kvalitou vyrobeného výrobku.

Typ sedačky

Na základe dostupných rozmerov si vyberte typ sedačky. Tým, ktorí nie sú obmedzovaní priestorom, odporúčame pozerať moderné účkové sedačky v tmavej sivej, v svetlej sivej, čiernej, béžovej, či smotanovej farbe. Jedná sa o neutrálne farby, ktoré môžete kombinovať so všetkými ostatnými, aj s neónovými, či pastelovými farbami.

Najpredávanejším typom sedačiek sú rohové sedačky. Do malých obývačiek odporúčame buď rohové sedačky, alebo klasické pohovky.