Legíny ako súčasť outfitu do mesta, či dokonca do práce? Prečo nie?

7 022

Asi žiadny druh dámskeho oblečenia nezaznamenal v posledných rokoch takú vlnu popularity ako legíny. Už dávno ich ženy nenosia len do fitka, či na doma. Legíny sa stali oblečením vhodným aj do mesta, či dokonca do práce.

Športová elegancia je trendom súčasnosti

Samozrejme, záleží od toho aké legíny si oblečiete a s čím ich skombinujete. V prvom rade je potrebné, aby boli z pevného materiálu. „Rozťahané“ legíny si nechajte maximálne na nosenie pri pozeraní telky. Legíny majú byť obtiahnuté a ak chcete niečo voľnejšie, oblečte si tepláky, či nohavice. Prípadne, ak nechcete takto „odhaľovať“ zadok, ale nechcete prísť o komfort, ktorý legíny ponúkajú, skombinujte ich s dlhšou vrchnou časťou vášho outfitu, aby vám vaše zadné partie zakryla.

Ale teraz poďme už k tým kombináciám. Ani sa nenazdáme a budeme tu mať jar, čo bude znamenať odkladanie zimných dámskych búnd a tým pádom sa pozornosť „prenesie“ na to, čo nosíme pod nimi. To môžu byť napríklad mikiny.

Legíny a mikina, to je skvelá univerzálna kombinácia, ktorá sa hodí na množstvo príležitostí v závislosti od štýlu týchto dvoch kúskov oblečenia. I keď je pravda, že na „mikinové“ počasie si asi ešte počkáme. Ale stačí pridať ešte prechodnú bundu a máte outfit, ktorý bude teplejší a rovnako štýlový. Pohodlnosť a štýlovosť tohto outfitu privediete k dokonalosti peknými teniskami.

S legínami dokážete vytvoriť outfit aj do práce

A čo takto niečo elegantnejšie, čo sa skvelo hodí napríklad do práce? Teda ak od vás nie je vyžadovaný prísny dresscode. Samozrejme, teraz dáme bokom rôzne farebné dámske legíny určené do fitka a na iné športové aktivity. Ale elegantnejšie, jednofarebné legíny v neutrálnych farbách sú priam stvorené na dni, keď sa chcete v práci cítiť pohodlne.

K tomu pridajte elegantný svetrík a v prípade potreby ďalšiu vrstvu v podobe ľahkého kabáta. A obuv? Čižmy s podpätkami. Áno, legíny sa dajú skombinovať aj s podpätkami a vôbec to nie je zlá kombinácia.

Zdroj obrázku: Roman Samborskyi / Shutterstock.com