Kvalitné tienenie rizikových priestorov, ktoré v lete oceníte viac než inokedy

Strešné rolety
3 122

Vysoké letné teploty trápia nás všetkých, bez ohľadu na vek. Či už žijeme v paneláku, alebo v dome, najväčšie obavy máme z extrémneho zvyšovania interiérovej teploty. Zvyšovanie interiérovej teploty automaticky komplikuje dýchanie najmä tým, ktorí majú alergie, alebo astmu.

Ak chcete chrániť rizikové priestory, či už v interiéri, alebo v exteriéri, budete potrebovať kvalitné tienenie.

Rolety pre strešné okná

Medzi rizikové miesta, ktoré by sme mali chrániť pred prehrievaním, sú aj podkrovné priestory. Vo viacerých rodinných domoch sú práve v podkroví miestnosti, kde obyvatelia trávia pomerne veľa času, sú obývateľné a z tohto dôvodu je potrebné ich chrániť, a to aj vzhľadom na to, že sa nachádzajú hneď pod strechou.

Efektívnou ochranou podkrovných priestorov sú rolety pre strešné okná. Vyberajte si nové rolety pre strešné okná, ktoré sú odolné, kvalitné a veľkosťou vyhovujúce práve na vaše strešné okná. Vždy je potrebné premerať si okná a na základe toho kupovať nové rolety pre strešné okná.

Chráňte podkrovie pred slnečnými lúčmi najmä v lete. Ak máte v podkroví spálne, či detské izby, o to viac by ste mali dbať na výber spoľahlivých roliet, ktoré nedovolia preniknúť slnečným lúčom do interiéru.

Markízy

Spoločníci počas letných dní – aj takto by sme mohli nazvať markízy. Ak potrebujete objednať markízy, či už na svoje terasy, či balkóny, vyberajte také, ktoré majú jednoduché ovládanie, sú vyrobené z kvalitnej konštrukcie a odolnej látky, ktorá odolá silnému vetru, dažďu, ale aj intenzívnemu slnečnému žiareniu.

Vyberajte si také, ktoré poskytnú 100% ochranu pred priamym slnkom a zabránia prehrievaniu interiéru. Markíza je užitočná aj na panelákových balkónoch. Tým, že chráni balkón pred priamym slnkom, chráni aj miestnosť, z ktorej sa vchádza na balkón, pred nadmerným prehrievaním.