Hľadáte skutočne kvalitné spotrebiče, ktoré vydržia dlhé roky?

Sušička
5 589

Trh s akoukoľvek kategóriou domácich spotrebičov je v súčasnosti posiaty značkami, ktoré ponúkajú svoje výrobky za veľmi výhodné ceny. Zároveň však stále rastie množstvo odpadu, ktoré vyprodukujeme vyhadzovaním pokazených spotrebičov.

Testované na 20-ročnú životnosť

Hádam pri každej väčšej investícii, ktoré niektoré spotrebiče predstavujú, sa snažíme ušetriť. Či porovnávaním cien v jednotlivých obchodoch, alebo výberom spotrebiča lacnejšej značky. Nie je na tom nič zlé, ale naozaj voľbou lacnej značky vždy ušetríme?

Nebolo by lepšie investovať do naozaj kvalitnej značky ak tým získate záruku, že spotrebič vám vydrží dlhšie a nebudete po dvoch rokoch kupovať nový a v konečnom dôsledku tak míňať viac? Samozrejme, že bolo. Z dlhodobého hľadiska sa vám takýto postup finančne oplatí a ešte spravíte niečo aj pre životné prostredie, keďže nebudete po dvoch rokoch vyhadzovať starý spotrebič a kupovať nový.

A presne pre ľudí s takýmto prístupom, čiže pre tých, čo v prvom rade hľadajú skutočne kvalitne spotrebiče a nevadí im vyššia obstarávacia cena, je určená značka spotrebičov Miele. Veď ktorý iný výrobca v tomto odvetví testuje svoje výrobky na 20-ročnú životnosť?

Lepšie vysušené prádlo ste ešte nezažili

To platí aj v prípade, že máte záujem o kvalitnú sušičku Miele. Tie sú určené pre ľudí, ktorí si potrpia na naozaj kvalitne usušené prádlo. A pritom vám dokážu ušetriť peniaze za elektrinu.

Väčšina sušičiek Miele má najvyššiu energetickú účinnosť A+++ a aj tých pár základných modelov, ktoré takúto účinnosť nedosahujú, sú na tom len o trošičku horšie, keďže majú účinnosť A++. A vďaka filtračnému systému a bezúdržbovému tepelnému výmenníku si môžete byť istý, že nízkou spotrebou energie sa sušička bude vyznačovať počas celej svojej životnosti.

V sušičkách Miele sa nemusíte báť sušiť ani naozaj jemné textílie, keďže sušenie pri nízkych teplotách je obzvlášť šetrné. Naviac ich systém Perfect Dry rozpoznáva obsah vápnika vo vode a prispôsobuje tomu proces sušenia. Po vytiahnutí zo sušičky tak bude vaša bielizeň vždy príjemné hebká.

Zdroj obrázka:
Lars Hallstrom / Shutterstock.com