Klasická pánska móda v novom šate

Pánska móda
3 113

Rifle a tielko, to je kombinácia, ktorou sa v pánskej móde nedá nič pokaziť. Teda, aby to tielko naozaj vyniklo, mal by mať dotyčný muž ako tak vypracované ruky. A potom sa touto kombináciu už naozaj nedá nič pokaziť.

Tielka už nie sú len biele

Obzvlášť, keď v súčasnosti už nie ste limitovaný len na modré rifle klasického strihu a obyčajné biele tielko. Každá z týchto vecí má viacero štýlov, strihov a nespočetné množstvo vzorov.

Štýlové tielka nájdete asi v každej existujúcej farbe, prípadne s veľkým množstvom rôznych vzorov. Strih si môžete zvoliť podľa toho, ktorý viac sedí vašej postave, či obtiahnutý slim fit, alebo niečo voľnejšie.

Tak isto veľkosť výstrihu, či ramienok, už dávno nie je len jedna univerzálna. Dokonca si už viete zakúpiť tielko s kapucňou. O veľkom výbere materiálov nemá zrejme zmysel ani hovoriť.

Už nestačí si v obchode vypýtať jednoducho rifle

Preč sú časy, keď rifle boli skrátka rifle. Jedna farba, jeden strih a diery na kolenách mali len ak ste si ich spravili nešetrným zaobchádzaním. Rôzne iné dizajnové prvky si nikto nepredstavoval.

Dnes nájdete kvalitné rifle v rôznych farbách aj keď všemožné odtiene modrej stále prevažujú. Strihov je taktiež niekoľko od skutočne úzkych, v niektorých extrémnych prípadoch vyzerajúcich skoro ako legíny až po klasické širšie strihy.

Milované, či nenávidené diery „od výroby“ boli nedávno takmer štandardom, ale našťastie sa začali opäť vyrábať rifle aj pre tých, ktorí si nechcú kupovať „roztrhané“ veci. Pre tých, čo majú vždy plné vrecká, sú určené rifle s dodatočnými vreckami.

Aj medzi rifle si našli cestu rôzne druhy materiálov. A tak kúpiť si nové rifle neznamená donekonečna ich prať, aby boli aspoň trochu pohodlné (aj keď na druhej strane, boli takmer nezničiteľné). Každopádne už nie je problém nájsť rifle zo skutočne príjemných materiálov.

Zdroj obrázka:
NAS CREATIVES / Shutterstock.com