Praktická pohovka alebo veľká sedacia súprava?

Sedacia súprava
5 540

Bývanie asi všade na Slovensku nie je lacná záležitosť. A to platí aj pre lokality, v ktorých ste si ešte donedávna mohli kúpiť, či prenajať byt za celkom výhodnú cenu. Rast cien nehnuteľností skrátka stále neprestal. A o cenách v našom hlavnom meste ani nemusíme hovoriť. Bratislava síce ponúka viac pracovných príležitostí, ktoré často bývajú aj lepšie ohodnotené, ale prvotné nadšenie po získaní práce v Bratislave opadne, keď budete zháňať váš nový domov.

Ak máte málo priestoru, musí byť zariadenie vašej domácnosti maximálne praktické

Preto sa veľa mladých ľudí pri sťahovaní sa do Bratislavy obzerá po garsónkach, prípadne jednoizbových bytoch. Pre jedného alebo dvoch ľudí sú takéto malé byty po pár kompromisoch celkom dobré bývanie (aspoň nebudete mať veľa upratovania).

Zväčša najväčším kompromisom, ktorý musíte pri jednoizbových bytoch a garsónkach urobiť, je vzdanie sa predstavy, že budete spať na posteli. Môžete síce natrafiť na šikovne riešený jednoizbák, či dokonca garsónku, kde zmestíte posteľ aj gauč, ale väčšinou to bude len ten druhý menovaný kus nábytku.

V tom prípade bude potrebné zistiť, kde predávajú najlepšie rozkladacie pohovky v Bratislave. Miera pohodlia pri spánku na rozkladacej pohovke asi nikdy nebude na úrovni kvalitnej postele s pohodlným matracom, ale hovorili sme, že bude treba robiť kompromisy. Aby vás neotravovalo pravidelné rozkladanie a skladanie pohovky, vyberajte takú, ktorá má tento proces najjednoduchší a najrýchlejší.

Dostatok miesta pre všetkých

Ak máte šťastie, že sa vám podarilo v rámci vášho rozpočtu nasťahovať sa do dvoj alebo aj väčšieho bratislavského bytu, môžete si dovoliť zháňať kvalitné rohové sedacie súpravy v Bratislave.

Pri nich už nemusíte toľko dbať na jednoduchosť rozkladania, keďže sa ráta s tým, že budete mať spálňu s plnohodnotnou posteľou. O to viac sa však môžete zamerať na dizajn a priestrannosť. Budete predsa chcieť ukázať svoje nové bývanie čo najväčšiemu počtu známych.

Zdroj obrázka:
Autor: Jacob Lund / Shutterstock.com