Chcete byť romantik? Poradíme vám ako potešiť a zároveň prekvapiť svoju partnerku

Kytica
5 624

Každá žena sníva o tom, že raz stretne muža, ktorý bude mať oči len pre ňu. Muži zase chcú byť pre svoje partnerky nielen oporou, ale aj niekým, kto vie byť romantický.

Mnohé ženy si myslia, že romantici a gentlemani už vymreli. Ak si to myslí aj vaša partnerka a chcete ju presvedčiť o opaku, poradíme vám ako prekvapiť svoju partnerku. Po tomto už nebude pochybovať, že ste romantik!

Donáška kvetov priamo do práce, kde pracuje

Spievať serenádu síce nemusíte, ale čo keby ste svoju partnerku prekvapili, keď bude v práci? Odporúčame vám nájsť si kvetinárstvo, ktoré vám dovezie kyticu, ktorú si navrhnete, priamo partnerke do práce. Ideálne, ak si nájdete internetové kvetinárstvo a z pohodlia domova necháte doviezť kyticu partnerke do práce. Donášku kvetov v Bratislave, ale aj v iných mestách zabezpečujú miestne kvetinárstva, preto sa informujte, ktoré blízke kvetinárstvo toto zabezpečuje. Nemá zmysel riešiť donášku v inom meste, ako žije alebo pracuje vaša partnerka.

Kvetinové boxy a luxusná čokoláda

Ak viete, že má vaša partnerka ťažký deň, potešte ju napríklad farebným kvetinovým boxom a luxusnou čokoládou. Krásne kvetinové boxy a luxusné čokolády zaručene potešia každú ženu, obzvlášť vtedy, keď si myslia, že ich muž už nie je romantik. Ak vyberiete kvetinový box, v ktorom budú dominovať obľúbené kvety vašej ženy, lepší darček si ani nebudete môcť vymyslieť. Sladká luxusná čokoláda svetovej kvality bude čerešničkou na torte.

Naplánujte výlet na obľúbené miesto

Ak chcete byť romantik, okrem klasiky v podobe kvetov odporúčame naplánovať výlet na obľúbené miesto. Ak ste dlho túžili ísť na nejaké miesto, naplánujte výlet. Partnerke povedzte, že máte pre ňu prekvapenie a chcete ju vziať na nejaké miesto. Vydržte a neprezraďte, o aké miesto sa jedná. Ideálne, ak prichystáte piknikový kôš a deku a spravíte si na danom mieste aj piknik.