Športové oblečenie a pomôcky pre ženy, ktoré milujú pohyb

Legíny
5 501

Počas karantény zaznamenali eshopy s fitness oblečením a s pomôckami na cvičenie zvýšený záujem zo strany klientov. Fitness centrá boli zatvorené a tí, ktorí dlhodobo chodili práve do týchto zariadení, museli cvičiť v domácom prostredí.

Ak sa plánujete viac hýbať, chceli by ste cvičiť, či viac sa venovať pohybovým aktivitám, odporúčame vám kúpiť si toto športové oblečenie a pomôcky.

Fitness legíny

Ak sa chcete venovať domácemu cvičeniu, behu, jóge, či pilatesu, odporúčame vám kúpiť si fitness legíny. Nové fitness legíny vám zabezpečia maximálne pohodlie aj pri náročnejších fyzických aktivitách, aj pri domácom cvičení. Funkčný materiál umožní pokožke dýchať, odvetráva pot a zároveň sa dokonale prispôsobuje. Fitness legíny nesmú ťahať a v chladnejšom období oceníte predovšetkým fitness legíny so zvýšeným pásom.

Fitness legíny by mali byť v prémiovej kvalite, s prvotriednym dizajnom a mali by mať jedinečný strih. Sú nadčasovým kúskom, ktorý využijete aj na obyčajné prechádzky s deťmi, či s partnerom.

Funkčné dámske tričko a tielko

Okrem fitness legín je potrebné kúpiť si funkčné dámske tričká a tielka na športové aktivity. Na turistiku bývajú v poslednej dobe obľúbené tričká z Merino vlny. Na cvičenie ale oceníte kvalitné tričko zo 100% bavlny. Odporúčame vám vyskúšať funkčné Nebbia tričko. Je maximálne pohodlné, prispôsobivé, má voľný strih a je vzdušné, čo pri fyzickej aktivite jednoznačne oceníte.

Posilňovacia podložka a posilňovacie gumy

Plánujete cvičiť doma? Odporúčame vám ako prvé si zaobstarať posilňovaciu podložku. Cvičiť na podlahe a na koberci nie je príjemné a práve posilňovacia podložka vám má vytvoriť dobré podmienky na domáce cvičenie. Viete si predstaviť robiť plank, či brušáky na podlahe?

Okrem posilňovacej podložky si zaobstarajte aj posilňovacie gumy. Na internete nájdete cviky pre začiatočníkov, ale aj cviky pre pokročilých s týmto priestorovo nenáročným posilňovacím vybavením.