Tipy pre ženy: Očarujte mužov krásnymi nohami

Nohy
3 350

Každá žena chce vyzerať atraktívne. Niektoré ženy sa môžu pochváliť krásnou postavou s krivkami, niektoré aj keď sa veľmi snažia, nemôžu schudnúť nadbytočné kilogramy z rizikových partií.

Ak ale chcete popracovať na svojich nohách, poradíme vám, čo urobiť pre to, aby ste mužov očarili krásnymi nohami.

Laserová epilácia

Chĺpky sú veľkým nepriateľom číslo jeden snáď pre všetky ženy. Najmä v letnom období, kedy nohy odhaľujeme čoraz viac, dbáme o to, aby chĺpky neznehodnocovali vzhľad nôh. Ak vám neustále holenie nevyhovuje, objednajte sa na laserovú epiláciu. Trvalá laserová epilácia nôh vás raz a navždy zbaví ochlpenia na nohách, ale aj na iných častiach tela. Jedná sa o trvalú redukciu ochlpenia. Pri holení žiletkou odstránite len chĺpok, ale korienok tam ostane. Pri laserovej epilácii sa odstráni aj korienok, takže sa nemusíte báť rastu chĺpkov.

Laserová epilácia nôh vám zaistí krásne, atraktívne nohy.

Pravidelná hydratácia

Ak chcete mať krásne nohy, nesmiete zabúdať na pravidelnú hydratáciu. Vždy po kúpeli odporúčame aplikovať hydratačný telový krém, ktorý nedráždi pokožku na nohách a zachováva ju stále vláčnu. Ak si ale napriek možnosti holíte nohy holiacim strojčekom, či jednorazovými žiletkami, používajte penu, ktorá umožní jednoduchšie kĺzanie žiletky a holiaceho strojčeka. Zabránite tak škrabancom, fľakom, ktoré vznikajú pri holení bez peny alebo gélov na holenie.

Pozor na kurie oká, bradavice, ale aj nechtovú mykózu

Mužov očaríte krásnymi nohami jedine vtedy, ak okrem ochlpenia a hydratácie nôh budete riešiť aj ochranu chodidiel pred kurími okami, bradavicami a nechty zase pred nepríjemnou nechtovou mykózou. Kurie oká vznikajú tlakom na určitú časť chodidla a pri neskorom liečení sú veľmi bolestivé. Odporúčame preto pravidelne odstraňovať stvrdnutú kožu na chodidlách a robievať si kúry, ktoré zabránia tvrdnutiu kože. Pomôcť môže aj investícia do kvalitnejšej obuvi.

Pri bradaviciach stačí malá ranka, aby sa vám vírus HPV, ktorý spôsobuje bradavice, dostal do tela. Vďaka tomuto vznikajú bradavice, ktoré sú podobne ako kurie oká bolestivé.

Veľmi nepríjemná je aj nechtová mykóza. Jedná sa o hubovú infekciu, ktorá napadá najmä nechty a vlasy.

Ak chcete očariť mužov krásnymi nohami, vyskúšajte tieto tipy a triky.

Zdroj obrázku:
SvetlanaFedoseyeva / Shutterstock.com