Dámska obuv, ktorá by nemala chýbať v botníku žiadnej ženy

Dámska obuv
5 664

Každá žena si potrpí na výber obuvi. Hľadá štýlové kúsky, ktoré zvýraznia jej outfit a v ktorých sa bude zároveň cítiť pohodlne.

Aká dámska obuv by ale nemala chýbať v botníku žiadnej ženy?

Lodičky

Spoločenské udalosti, ale aj práca v kancelárii, či práca biznismenky si vyžadujú mať v botníku túto obuv. Pohodlné lodičky sú nadčasový kúsok. Navyše ak si ich vyberiete v neutrálnej farbe, môžete ich ladiť ku všetkým šatám a kostýmom, čo máte alebo budete mať v šatníku.

Odporúčame béžové lodičky, biele lodičky, čierne lodičky, ale aj strieborné lodičky. Tieto farby sú najpraktickejšie, najvyhľadávanejšie.

Snehule

Keďže sa blíži zima, pomaly už premýšľame nad kúpou novej zimnej obuvi. V botníku žiadnej ženy by ale nemali chýbať snehule. Teplé snehule ideálnej veľkosti z kvalitného materiálu, ktorý nepremoká a zároveň hreje, sú nadčasovou zimnou obuvou, ktorá vás aj v tých najtuhších mrazoch ochráni pred chladom.

Čo sa týka farebného prevedenia, je na vás, aké si vyberiete. Môžete si však vybrať také, ktoré vám bude ladiť k farbe zimnej bundy.

Členkové čižmy

Okrem lodičiek a snehúl by vám v dámskom botníku nemali chýbať kožené členkové čižmy na rovnej podrážke, ale aj na podpätku. Oba tieto typy členkových čižiem vynosíte najmä počas jesene a jari, keď nie sú teploty vysoko a počasie je viac daždivé ako slnečné. Uprednostňujte pravú kožu, ktorá pri správnom ošetrovaní vydrží roky.

Klasické hnedé, či čierne členkové čižmy nikdy neomrzia. Ak uprednostňujete skôr výraznejšie farby, uprednostňujte tieto – škoricovú, horčicovú, ale aj bordovú, či tmavomodrú.

Biele dámske tenisky

Ani klasické biele tenisky by nemali chýbať v botníku. Sú nositeľné prakticky po všetky ročné obdobia, okrem zimy. Môžete ich skombinovať s jesenným nepremokavým dámskym kabátom, ale pekne vyniknú aj v kombinácii s džínsovou bundou a džínsami.

Zdroj obrázku:
Viktoria Minkova / Shutterstock.com