Podnikáte? Myslite na zabezpečenie monitoringu vozidiel

Auto
3 280

Každý podnikateľský subjekt má vo svojej firme vozový park, ktorý využívajú najmä majitelia firmy, obchodní riaditelia a obchodní zástupcovia. Aby ste však mali prehľad o jazdách zamestnancov, je priam povinnosťou zabezpečiť monitoring vozidiel.

Ako funguje GPS monitoring?

Pre monitoring vozidiel sa môžu rozhodnúť nadnárodné spoločnosti, ale aj malé podnikateľské subjekty. GPS monitoring funguje na princípe komunikácie s družicami na obežnej dráhe Zeme. V pravidelných intervaloch prijíma všetky podstatné údaje, čiže údaje o polohe, rýchlosti, smere jazdy a následne všetky tieto údaje zaznamenáva do internej pamäte, kde si ich budete môcť pozrieť.

Viacerí zamestnanci totiž využívajú služobné autá aj na vybavovanie si súkromných záležitostí a nedržia sa presnej trasy, ktorá bola dohodnutá.

Monitoring vozidiel od TSS Group

Ak máte záujem o monitoring vozidiel, hľadajte ho u firmy TSS Group. Ponúka monitoring osobných vozidiel každému záujemcovi na mieru. Umožní vám obsluhovať toto zariadenie cez web rozhranie, ponúkne vám možnosť zistiť si aktuálnu polohu, rýchlosť a smer jazdy vozidla a ponúkne vám aj automatické generovanie knihy jázd, čo výrazne uľahčí prácu zamestnanca.

Ďalšími výhodami monitoringu vozidiel od TSS Group je možnosť identifikácie vodiča. Takto zabránite zneužívaniu firemných vozidiel na súkromné účely.

Veľkými výhodami využívania monitoringu vozidiel je aj ochrana vozidiel pred odcudzením, ale aj pred neoprávneným používaním.

Ak podnikáte a plánujete zabezpečiť pre zamestnancov firemné autá, automaticky s firemnými autami zabezpečujte aj monitoring vozidiel a zamerajte sa aj na elektronickú knihu jázd. Pri knihe jázd zamestnanom ušetríte čas vypisovaním údajov týkajúcich sa služobných ciest.

Vyberte si GPS monitoring od TSS Group a máte istotu, že monitoring vozidiel bude stopercentný.

Zdroj obrázka:
vchal / Shutterstock.com